reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

AAAAAAA!!!! MAM WÓZEK< MAM WÓZEK< MAM WÓZEK!!!!!
Normalnie, mówię Wam - istny szał!!!! Jutro Wam zdjęcia pokażę, gdyż dziś nie wtaszczę tego na pięterko, a w korytarzu niebardzo widać... Jutro Luby sprawdzi całość (przymiarka nosidełka i spacerówki), bo ja tylko gondolę złożyłam i stelaż, by się pozachwycać, poochać i poachać. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!
 
reklama
AAAAAAA!!!! MAM WÓZEK< MAM WÓZEK< MAM WÓZEK!!!!!
Normalnie, mówię Wam - istny szał!!!! Jutro Wam zdjęcia pokażę, gdyż dziś nie wtaszczę tego na pięterko, a w korytarzu niebardzo widać... Jutro Luby sprawdzi całość (przymiarka nosidełka i spacerówki), bo ja tylko gondolę złożyłam i stelaż, by się pozachwycać, poochać i poachać. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!

Gratuluje i czekamy na fotki:tak::-D:tak::-D:tak::-D

Ja mam patyczki i moi dziadkowie już kupili butle spirytusu dla prawnuczki haha:happy: , pewnie kilka tych gotowych gazików też kupie skoro są tanie , porównam co lepsze . a spirytus i tak się przyda na plecki i stopki do opukiwania:tak::-D

monika ja mam ten termin co ty i ubrałam już łóżeczko , może troche za wcześnie ale nie mogłam już wytrzymać , jak masz silną wole to jeszcze nie musisz teraz , ja jej nie mam:sorry2:
 
Ja to łóżeczka nawet jeszcze nie kupiłam... Zaplanowałam to na poniedziałek...:-D

Kupiłam za to spirytusowego szczeniaczka :tak::-D Luby go musi rozrobić jedynie (3:1 jakby ktoś pytał). I z patyczków, wacików raczej zrezygnuję (jeśli chodzi o pielęgnację pępuszka)... gaziki jałowe kupię. Może to irracjonalne, ale się obawiam, że mi się te nitki waty tam gdzieś z tych patyczków pozaplątują etc. A tych gotowych nasączonych jednak nie będę kupować w ogóle. Może i do iniekcji one się nadają, ale wydaje mi się, że za mało nasączone tym spirytem są.
 
U mnie te Leko się sprawdziły. Maluchy mają już normalne pępuchy. Inna sprawa, że Maxiowi odpadł jeszcze w szpitalu, a Aliemu 2 dni po wyjściu do domu.
Aaaa i zweryfikowałam swój pogląd na temat ochraniaczy na boki łóżka. Nie będę zasłaniała chłopakom widoku na świat. Niech sobie oglądają i się uczą.
 
tyle, ze w praktyce te gaziki sprawiają się gorzej, ciężko dotrzec do wszystkich zakamarków, a tak maczasz w spirytusie patyczek do ucha i docierasz wszedzie.

Właśnie, zgadzam się. Poza tym teraz są takie specjalne patyczki dla dzidziusiów.

AAAAAAA!!!! MAM WÓZEK< MAM WÓZEK< MAM WÓZEK!!!!!
Normalnie, mówię Wam - istny szał!!!! Jutro Wam zdjęcia pokażę, gdyż dziś nie wtaszczę tego na pięterko, a w korytarzu niebardzo widać... Jutro Luby sprawdzi całość (przymiarka nosidełka i spacerówki), bo ja tylko gondolę złożyłam i stelaż, by się pozachwycać, poochać i poachać. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!

To super:-)
 
Dziewczyny a kupujecie już takie rzeczy jak np. laktator, bo w sumie nie wiadomomo czy będzie potrzebny..?
ja własnie swój dziś przytargałam z piwnicy i musze go do porządku doprowadzić
Jak myślicie nie jest za wcześnie na "ubranie" łóżeczka?
moje nawet nie rozłożone... myśle, że zrobi to mąż jak będe w szpitalu... po co ma stac i się kurzyć... a na pewno moje strasze dziecię nie mogłoby sie oprzec pokusie i by do niego wlazło;-)
tyle, ze w praktyce te gaziki sprawiają się gorzej, ciężko dotrzec do wszystkich zakamarków, a tak maczasz w spirytusie patyczek do ucha i docierasz wszedzie.
za Abejką
AAAAAAA!!!! MAM WÓZEK< MAM WÓZEK< MAM WÓZEK!!!!!
to siuuupeeer:-)
 
Dziewczęta pani plastyczka już wyszła, ale musieliśmy jeszcze obejrzec pierwszy odcinek 4. serii Dextera hehehehe :-) w kazdym razie oto obrazek na drugiej ścianie :-)

p9176865.jpg


 
reklama
Do góry