reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Catedra wzór jest z Ikea ale pólki robione samodzielnie na wymiar, bo Ikeowe drogie i nie pasowały nam pod parapet.. a łożko to już Ikea :-) ma rosnąć razem z młodą. Ja chciałam jej tam zawiesić jeszcze taki Ikeowy baldachim/moskitiere nad tym łóżeczkiem ale mąż zaprotestował...

ten księżniczkowy jest bardzo tandetny z ikei... ale fajoski mają ten zielony w kształcie listka i on by tam zdecydowanie fajniej wyglądał... :tak: bo pokój nie jest typowo dziewczyński ale po prostu dziecieco kolorkowy:tak:
 
reklama
Dziewczyny super te Wasze kąciki i wózki i wszystko a ja nie mogę powklejać fotek bo nie mam w kompie żadnego programu do zdjęć bo M pokasował jak robił porządek w kąpie i muszę go przypilnować żeby zainstalował cos:tak::tak::tak:

Co do laktatora to też nie kupiłam bo nie wiem czy będzie potrzebny a nie mamy kasy żeby teraz wydać kupimy jak coś to po porodzie:tak:
 
ten księżniczkowy jest bardzo tandetny z ikei... ale fajoski mają ten zielony w kształcie listka i on by tam zdecydowanie fajniej wyglądał... :tak: bo pokój nie jest typowo dziewczyński ale po prostu dziecieco kolorkowy:tak:
ja mam ten zielony listek:tak::tak::tak:
u mnie ogólnie zielone dodatki raczej będa przeważac:tak::tak:


szkoda tylko ze fundusze na pokój poszys ie walic na tableki i dojazdy do ustronia- ale... bedie ok- pokój dokonczony vedzie pozniej po prostu-jakos na to nazbieram;-);-)

musze dokupić jeszcze lampki na ściane i na sufit też.... no i farbe:nerd::nerd:
 
Medeuska , nie martw się na pewno na wszystko jakoś uzbierasz i pokoik będzie piękny:tak:

Szkoda że naszą Ikee w Łodzi tak długo juz budują , mieli otwworzyć w październiku ale chodzą słuchy że może za rok , w sumie nawet ścian jeszcze nie dokończyli:baffled:

Ja kupiłam tylko laktator ręczny , drewex ( ok 50 zł ) ale jak będe potrzebowała to jednak tą medele mini electric kupie ale narazie mi szkoda troszke kasy bo on już ok 250 zł kosztuje , zobaczymy czy będzie potrzebny:tak:
 
Laktator mam na wszelki wypadek, Avent ręczny, mam nadzieję że mi się przyda bo mam zamiar chociaż do 6 mc karmić piersią a zaocznie robię szkołę wię na weekendy trzeba będzie jakos mleko skombinować i tu rozpoczyna się rola Aventa:-D:-D
 
wy macie zielony litstek a ja mam taki z koleczkami co jest puszczony ... posle zdjecie po zakonczeniu remontu
abeja ja kupilam fajna polke w ikei za 30 zl :p i jestem zadowolona:)
 
niunia półka półce nierówna, te które mnie interesowały kosztowały od 199 pln wzwyż i na dodatek nie pasowały mi wymiarowo. Obliczyłam, że nawet gdyby pasowały to na same póki z Ikea musiałabym wydać 600 pln, do tego szafa 800. A za 800 kupiliśmy, pocielismy i okleiliśmy płyty na wszystkie meble w pokoju dziecięcym i jeszcze na garderobę do przedpokoju. No i mamy na wymiar tak jak nam pasuje :-)
 
moje stoi nieubrane i mnostwo pierdoł w środku :-) szkoda mi, żeby się kurzyło..
monika mozesz przygotować wszystko schować do szafy i mąż może ubrać jak będziesz z bobasem w szpitalu...
 
reklama
Serio, bo mi na zdjęciu wyglądały na kwiatuszki:-D:-D:-D. Gapa jestem, chyba ze mną coś nie tak. Kinguś, więc śliczne misie masz nad łóżeczkiem:-D:-D:-D:-D
hehe, ja też myślałam, że to kwiatki :rofl2::-D
Z daleka rzeczywiście nie podobne do misiów ;-);-)

Kinguś,śliczny kącik i misie;-):tak::-)

:-D:-D:-D Milutki kącik :tak: i od razu widziałam misie z balonikami :tak::-D
Dzięki ;-)

Pokazywalam Wam juz BMW mojego synka w wersji z gondola a dzisiaj chwale sie w wersji z fotelikiem..moze pod daszkiem jakiegos misiaczka powiesic?hmm..
Super bryka.

Dziewczyny a kupujecie już takie rzeczy jak np. laktator, bo w sumie nie wiadomomo czy będzie potrzebny..?
Ja pożyczyłam od koleżanki.

Jak myślicie nie jest za wcześnie na "ubranie" łóżeczka?
Moje stoi gołe:-D:-D

Dziewczynki mam pytanie czy natrafiłyście może na takie osłonki na brzeg łóżeczka(silikonowo-plastikowe) żeby dziecko nie gryzło łóżeczka.
W internecie znalazłam tylko, że są razem w komplecie z łóżeczkiem a ja chcę oddzielnie dokupić.
Jakby Wam się rzuciło w oczy gdzieś na allegro albo w jakimś sklepie to dajcie znać.
 
Do góry