reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
Ja używałam z CANPOLA super chlonne, a piersi suchutkie, trzeba mieć tylko odpowiednio dopasowany stanik inaczej mogą się przesuwać.
Teraz kupiłam zapas CANPOLA i na próbę BELLA , te z Bella mają pasek z klejem uniemożliwiający przesuwanie (troszkę duże one są a pasek malutki)
 
Ja używałam przeróżnych wkładek (jakie wpadły mi w rękę w sklepie) i zauważyłam, żeby była jakaś porażająca różnica między nimi. Więc na razie mam jedne z babyono i jedne z rossmana
 
Ja mam takie z Aventu - wielokrotnego użytku do prania, takie też miałam z Misią i się sprawdziły, czasem tylko kupowałam takie jednorazowe.
 
Ja przy Wiktorze używałam takich z Johnsona i byłam zadowolona więc teraz też kupiłam z tej firmy. Kupiłam tez te wielorazowego użytku z Aventu wiele z Was bardzo je zachwalało więc postanowiłam wypróbować:-)
 
Dzięki:-) Ale tam piszę,że rozpylana jest gorąca para-a to może przyczynić się do oparzenia wiekszego już dziecka...hmmmmmmmm........
 
reklama
Paola - zajebisty ten Twój nawilżacz....
Madzienka - te co pokazujesz też fajowe...
Z tym że u nas z mężykiem już choroba z kasą nie bardzo - i chcielibyśmy kupić w miarę dobry i w granicach 100 zł - to taka cena wypośrodkowana dla nas... nie za drogo i nie a tanio....
A dziś na alllegro skończyła się aukcja takiego nawilżacza.... i bardzo dużo osób kupiło.... więc myślimy, że może być dobry.... Co o tym sądzicie? Znacie tą firmę? Miała któraś taki??? Albo może inny ale w granicach 100zł... Rzućcie coś....:cool:
NAWILŻACZ POWIETRZA JONIZATOR climatic (472857414) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry