reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nadziejka, nie chce martwic, ale.cukier chyba nie ma nic do tego, ze co trzy godziny wstawalas. Co lekarz na cukier powiedzial? Bo wizyte chybs mialas

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
No ja już w poczekalni u dentysty czekam, ale na sam dźwięk wiertła mam ochotę stąd uciec ;/
Dzwoniłam do mojego gina zapytać o znieczulenie i zdjęcie rtg ewentualne i powiedział że znieczulenie oczywiście można i jak trzeba zrobić zdjęcie to też mogę, bo wiązka jest skierowana tylko na szczękę więc nie zagraża nic i muszę mieć ten cały ochronny płaszcz na brzuchu i będzie ok. Więc trochę się uspokoiłam i już aż tak nie boli więc spokojnie mogę tu czekać na moja kolej ;)
 
Dzięki India ;)
W sumie to ja już po ;p byłam pewna, że boli mnie górna 6 a to się okazało 8 i już wyszłam z gabinetu bez zęba :D znieczulenie, 5 minut roboty, nic nie czułam i załatwione ;p dentysta pokazał mi mojego zęba to się zdziwiłam jak ja mogłam nic nie poczuć hehe bez sensu panikowałam ;D
 
KasiaMarysia tak, cały ząb wyszedł ale nie wiem o co konkretnie Ci chodzi ;)
To jeden z lepszych dentystów u mnie w mieście więc myślę że wiedział co robi :)
 
reklama
Nuska szacun[emoji14]ja to się dentysty boje jak ognia albo i bardziej. ...

a 8 powinno się rwac po wcześniejszym zdjęciu bo korzenie są czasami bardzo krzywe. .. ale jak się udało od razu bez problemu to super :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry