reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Czasami, ale wiesz zwierze nie patrzy czy są święta. Są takie dni, że jedzie rano, o 10 do mnie wraca i później dopiero jedzie na wieczorne zgłoszenia :) Wiedziałam za kogo wychodzę i jak to wygląda :)
 
Oj kazał się nie martwić to się nie będę niepotrzebnie nakręcac i wmawiać sobie choroby. Cukier mi dobry zawsze wychodzi ,a teraz po prostu jem słodycze i na noc zjadłam i się napilam .

Wiki kurde nie dość że tak długo pracuje to jeszcze w Święta masakra

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Wazne, zeby robil co lubi i jesli Wam to pasuje i sie przyzwyczailiscie to.zmienia postac rzeczy ;-)

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Nadziejka masz racje nie ma co sie martwic na zapas. A kiedy masz wizyte?


Wiki to super!!! Trzymam kciuki zeby wypalilo.

Laski tez macie napady glodu?? Kurde albo za duze przerwy robie albo taki wilczy glod mnie lapie.

[emoji173]Madzia 36 tydzień[emoji177]
 
reklama
Bo ja potrafię sobie dużo rzeczy wkręcić i później będę się martwić tylko . A pójdę na dniach do siebie do ośrodka bo mam się zgłosić do położnej to powiem żeby mi zbadała cukier na czczo w razie wu jeszcze raz i może mocz tez powtórzę jak nie będzie dużo ludzi. Byłam zapisana na 30 sierpnia ale powiedział ze to za wcześnie i kazal się przepisać na 6 września to tak też zrobiłam ;)

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Do góry