reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Oo wizyty :) w końcu hehe jak mi śmiesznie ze ja nie mam już wizyt ! Moje dziecie juz nakarmione i przebrane czeka na położna. Pępek mu będzie odpadal na dniach wiec czekam na to bo mnie denerwuje.

Życiowa te biodra to moja zmora była. Masakra jakaś. Nic nie pomagalo.

Ola a ekipę nie opłaca się wynająć?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj zmienia zestaw co 10 min, siedzi z katalogiem i wymysla :-) narazie jakis wybrany ma id wczoraj, ciekawe czy w sklepie zdania nie zmieni.....

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Mamakulka no właśnie wiem ze to juz będzie mi do końca ciąży towarzyszyć. ..
a powiedz po porodzie ci przeszło? więc ze inne niedogodności doszły ale o te biodra pytam... czy się przestawily szybko na swoje miejsce ;)

a jak o pępek dbasz? octanisept tylko czy patyczkami/gazikami osuszasz?

jejkuuuu jak ja juz bym chciała mieć tego mojego brzdaca obok hehe


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co chyba przeszło :D ja mogę po cc tylko na plecach spać bo na boku mnie rana ciągnie wiec biodra nie naruszone.

Psikam octaniseptem tylko i bardzo ładnie się goi.

Poza tym przy karmieniu jem wszystko i małemu nic nie jest tfu tfu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co chyba przeszło :D ja mogę po cc tylko na plecach spać bo na boku mnie rana ciągnie wiec biodra nie naruszone.

Psikam octaniseptem tylko i bardzo ładnie się goi.

Poza tym przy karmieniu jem wszystko i małemu nic nie jest tfu tfu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Kulka, tak trzymac :D ja tam tez jadlam wszystko i nigdy zadnych problemow nie bylo.
Ja jestem za ta szkola, ktora mowi, ze to nie dieta ma wplyw a niedojrzalosc ukladu pokarmowego. Igi duzy, wiec moze nie miec brzuszkowych problemow

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Mamakulka ech z tą rana to są przeboje żeby się ułożyć. .. pamiętam ze jak na boku chciałam leżeć to ta skóra która została po ciąży była konsystencji ciasta i jak spadała na bok to ciągnęło[emoji14]
ale tak stopniowo się do bocznej pozycji przyzwyczajalam bo młodą leżąc na boku karmiłam. .. nawet w szpitalu juz leżałam na boku i byłam rozlana na całym łóżku[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to bym jeszcze chciala pobyc w ciazy, ale ta ciaza to tyle stresu, tyle tragedii wokol, ze tez chce juz urodzic i miec 100% pewnosci, ze wszystko bedzie ok

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
No życiowa ja tak mam dokładnie , skóra mi spada i ciągnie :D w ogóle to brzuch dość brzydki jest. Fald mi został na dole i rane przykrywa. Pewnie Ju tak zostanie...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka to się wchłonie jeszcze. ..
ja nawet jak ćwiczyłam to miałam taki faldek bo to jednak mięśnie przeciętne i ciężko żeby tą skórę trzymały jak trzeba. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India9 - dziękuję <3 - ja idę już jutro do lekarza, nie wytrzymam tyle :p Dziś mam betę, jutro wizytę - może mi chociaż lekarz jakąś nospę przepisze, bo okropnie mnie ciągnie w macicy...

życiowa - dziękuję bardzo, o tak...ja czekałam na 2 kreski dwa lata. Ile za mną łez i momentów zwątpienia, to moje. Ale jak widać, cuda się zdarzają! :) :)

Viola150 - to może jak mnie gin zobaczy w 5 tc to mnie nie wygoni... nie nastawiam się, że cokolwiek zobaczę, ale jakaś nadzieja jest :D

Nuśkaaa - dziękuję, i na pewno z Wami zostanę! Przeniosłam się już trochę do wątku Kwietniowych mam 2017 :D
 
Do góry