reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Lucy, zobaczyc nie zobaczysz, ale moze da Ci skierowanie na druga bete, zobaczysz czy przyrasta, a to juz cos ;-)

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
Hejka Laski ;)
Ja dzisiaj ledwo przytomna, pół nocy nie spałam tak mnie ząb zaczął boleć ;(
Nie miałam w domu nic co w ciąży można i tylko zimne okłady robiłam i dosłownie wyłam do księżyca. Teraz w miarę funkcjonuje bo zagryzłam wacik nasączony alkoholem i trzeba się zebrać i iść do dentysty. Tylko się boję strasznie i nie wiem czy mogę znieczulenie i ewentualnie zdjęcie rtg? Bo wydaje mi się że to ząb po kanałowym kilka lat temu i może jakiś kanał nie został oczyszczony ;(
A poza tym boję się panicznie dentystów, no ale wyjścia nie mam ;/
 
Życiowa jeśli to prawdziwe złoto to nie powinniście mieć problemu żeby je sprzedać bo mój ma szczęście do znajdowania złotych lancuszkow i bransoletek i tez miał takie ruskie złoto i jakieś niewiadomo co tam popisane i sprzedał bez problemu. A połowę zostawił na obrączki ślubne na kiedyś bo oni sobie i tak je przerobia na jakie będą chcieli;)

Kulcia grzeczne dzieciątko Ci się trafiło odpukać hehe ;)

Ja zaczynam się bać bo mój mały waży 3200. Doktor powiedział ze będzie spory bobas i ze brzuch mam też pokaźny . Jak ja urodze takiego klocka jak to jeszcze 4 tyg.

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Hej[emoji5]
U mnie wszystko dobrze, dzis na dworze troszke chlodniej i mozna zyc!
Brzuch rosnie mi jak na drozdzach! Bede wygladac jak jakis wielki wieloryb w styczniu!
Znalazlam fajny wozek na allegro i w dobrej cenie tylko czemu na drugim koncu Polski???? Kolo Rzeszowa? Nie mam jaK go obejzec ehhh
 
Nuskaaa współczuje Ci kochana, zakup paracetamol. Mialam sytuacje ze musialam wziac dwa razy tak bolalo.

Kulcia pokaz Nam tego spiocha grzecznego:) wlasnie tak ostatnio napisalas ze obiad bedziesz robic tylko nie wiesz co i mialam pytac czy diete stosujesz czy cus.

OlaMagda daj znac co i jak kochana:) mam nadzieje ze szybko sie uporacie z remontem. Szkoda ze nikt chociaz dnia urlopu nie wezmie zeby pomoc:(

Życiowa jeszcze zarobisz na tym remoncie hihihi:)

MalaMi jeszcze sporo czasu na pewno sie cos trafi. Pokaz brzuszek:)

Nadziejka ho ho ho moze cc Cie spotka. Jak bierzesz witaminy to lepiej odstaw.

Laski przyszedl napis do pokoju Madzi, ale na mamy adres zamawialam. Co mnie podkusilo zeby rozowy zamowic[emoji35]
1471342946090.jpg
taki napis bedzie.

[emoji173]Madzia 36 tydzień[emoji177]
 

Załączniki

  • 1471342946090.jpg
    1471342946090.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Kulcia jaki on fajny pulchniutki jeju jeju zacałowałabym; )

Była dzisiaj u lekarza tez dziewczyna z córeczka co 6 tyg ma i dała pielęgniarce potrzymac ta mała bo nie miała z kim zostawić i poszła na wizytę ale taki słodziak mały ze jeeeju; p

KasiuMarysiu juz mam końcówkę witamin to już zużyje i nie będę nowych kupować bo mam morfologie dobra.

A w moczu mi wyszedł cukier nie dużo ale trochę ale to chyba przez to ze ja wstawalam siku co chwile i to był taki mocz 3 godzinny .;p a później zawiózlam go to była już 9.30

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Do góry