reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Cześć laseczki [emoji5][emoji5][emoji5]ja juz na nogach , zaraz spadam do labolatorium na ostatnie badania [emoji1360]jutro o 9h ostatnia wizyta u ginekolog i koniec , badań wizyt itd !!! Jupi !! Pozostaje tylko czekać [emoji1376][emoji1376][emoji1376][emoji3][emoji3][emoji3][emoji7][emoji7][emoji7]....
Wczoraj byli teście i jedna szwagierka z mężem , kupili pizzę i jedliśmy na tarasie :-) jest mi tak żal mojego meza nie ma nikogo by mu pomóc w remontach [emoji20], wielka rodzina , ma ojca i 4 szwagrów 3 kuzynów , ale wszyscy pracują :-(. Ja mu pomagam i padnę nie długo , co chwila mnie wola , Juz ledwo żyje No ale cóż ..
Po badaniu zrobie szybkie zakupy zanim jest chłodno [emoji5][emoji295]️[emoji175] a wy dziewczynki co dziś robicie ? [emoji175][emoji259][emoji254][emoji255][emoji253]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
Hej laski;)
Ja się lecę zbierać i gonie na wizytę bo mam o 10 ;)
Ciumam wszystkie ;*

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Cześć :)
ja jak zwykle wstałam polamana te biodra mnie wykoncza :/
ale cieszę się że w ciągu dnia przechodzi
dzisiaj pogoda znosna, nawet bym powedziala ze chłodno dosyć.
pije kawę i czekam aż mój mały robaczek się obudzi :)

dziewczyny czy ruskie złoto które jest oznaczone jakimś dziwnym znaczkiem i symbolem Au można sprzedać?
bo od 2 dni szukamy w necie jak to kiedyś z tymi oznaczeniami złota było i nie możemy nic konkretnego znaleźć. ..
dzisiaj chyba turne po zlotnikach zrobię bo cholernie ciekawa jestem...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello, Zyciowa- mozesz sprzedac, my sprzedwalismy jak obraczki robilismy.
Nadziejka, kciuki za wizyte.
Ola, biedni jestescie, dobra z Ciebie zona, tak sie troszczysz. Ja mam jutro USG, ale Ty pierwsza wizytujesz, wiec powodzenia.
My z Radziem jemy sniadanie i pojedziemy do sklepu po zestaw lego, na ktory uzbieral i juz robaki w pupie ma- tak sie doczekac nie moze :-)

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
Do góry