reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dobry wieczór Laski ;D
Wiiktoriiaaa Dzięki, ale zdjęcia na fb można dobrze wykadrować i troszkę szczuplej się wygląda ;)
India poczekam na kolejne badania, w piątek mam wizytę u mojego gina, powiem mu co i jak i już niedługo się zapiszę na te badania między 18 a 22 tygodniem już do Jeleniej Góry do feminy :)
Życiowa obyście szybko skończyli remont, moja przyszła teściowa zaczęła remont łazienki ponad 2 tygodnie temu (przez to mieszkała u nas chwilę) i nadal końca nie widać ;/
A dziadkami córci, się nie denerwuj, skoro wiedzą że masz remont powinni wiedzieć, że to nie moment na wizyty, a skoro nie rozumieją to zrób tak jak mówisz ;)
KasiaMarysia teraz bardzo są chwalone te białe pampersy, a babydream są niby dobre, ale na "starszą dupkę" ;p chociaż wiadomo każdemu co innego podejdzie ;) moja koleżanka jak urodziła to mogła tylko te białe właśnie, bo inne nie podeszły jej synkowi, a teraz jak jest starszy to dade kupuje i jest zadowolona ;) bo ja to się tam jeszcze nie znam ;p

Ja jak w sobotę poszłam na spacer z moim, to do domku wróciliśmy po 1 w nocy ;p mój miał ochotę na piwko i do znajomych trafiliśmy. Wczoraj troszkę w domku ogarniałam, poczytałam książkę, ogarnęłam sałatkę bo mi się czegoś octowego chciało (taką ala grecką robiłam) i szczerze miałam takiego lenia, że mi się nie chciało pisać ;/
A dzisiaj od rana poza domem, pojechaliśmy z moimi rodzicami odwiedzić mojego brata (mieszka 200 km ode mnie) i wracając na zakupy.
No i udało mi się kupić buty do ślubu i się naśmiałam, że hej ;p Znalazłam białe niskie półbuty, z lekkim czubem i ze skórki. Patrzę i kosztują 120 zł i tak się zastanawiałam czy je brać, bo generalnie białych butów nie noszę, a kupić na raz i wrzucić do szafki to bez sensu za taką kwotę. Obejrzałam już jakieś baletki zwykłe, jakieś białe z cekinami, jakieś białe z koronkowymi bokami no ale te pierwsze jakoś mi bardziej podeszły i mówię do mamy, że najwyżej do szafy trafią. Idę do kasy, gadam z babeczką, ona nabija na kasę i mówi, że płacę 29 zł. Ja oczy jak 5 zł i się pytam dlaczego i się okazało, że to ostatnia para na sklepie i mi 75% rabatu naliczyli :D
Ale się rozpisałam hehe
Miłego wieczorku ;*
 
Hejka :) nam dzis dzien jakos zlecial. Popołudniu byliśmy w odwiedzinach u mojego wujka na wsi i Filip zachwycony bo napatrzyl sie na traktory i kombajny :)

Co do pieluch to pamiętam ze do Filipa kupowałam jeszcze Bella happy chyba 1 bo byly z wycięciem na pępek niby ale i tak musialam je zawijać żeby na nie wchodził na pępek. Miałam chyba tez pampersy ale jedna paczke i potem juz dady uzywalam.teraz tez chyba kupie na te pierwsze dni oryginalne pampersy a potem dady. Wyjdzie w praniu :)

Nuska ale Ci sie udalo z tymi butami. Super! :)
 
Nuska super z tymi butami! ja akurat ten zakup zostawiam na wrzesień przed ślubem bo boje się ze nogi mi będą puchly bardziej... ogólnie od wczoraj puchne trochę. .. nie wiem o co kaman. .. po 20min spaceru chciałam położyć się i turlac. .. brakuje mi oddechu często. ..
chyba się musze przyzwyczaić[emoji14]Mam dziwne wrażenie ze młody ładnie musiał przybrać na wadze i urosnąć. .. jeden dzień mi spokojny taki... a teraz się przeciąga częściej. ..a jak kopie to pojedynczo i mocno ;)

a w ogóle to znaleźliśmy skarby[emoji14]monety z 49 roku między innymi i bagnet z okresu międzywojennego :D
pełno rzeczy z czasów PRLu elementów zamiennych elektroniki np. :)
będziemy sprawdzać każda rzecz ale to na spokojnie w tygodniu :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej.... jak to możliwe ze budzę się bardziej obolala niż się kładę :(
wszystko mnie boli :(.
idę robić kawę i naleśniki smażyć bo mam ochotę[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry