reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

KasiaMarysia noooo mam nadzieję tylko czy się do ślubu wyrobimy?!?!?!
aaaa końcówka ciąży jak na speedzie ciągle od groma zajęć[emoji14]pewnie nim się zorientuje będę musiała iść rodzic[emoji14]

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Życiowa ściąga boazerie bo nie modna w Polsce , a ja zakładam na jedna ścianę panele bo moda disignerska we Francji na to [emoji1][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji56][emoji5]
1471170488-lfhjm5.jpeg



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
Zgadzam sie !wiadomo ze co innego ale mniej więcej ten sam styl , drewno na ścianie [emoji6][emoji6][emoji6]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
Fajne te panele Ola :-)

Zyciowa, zycze, aby remont szybko dobiegl konca. Ja ledwo 3.dni wytrzymalam i w dodatku 1,5.dnia z tego spedzilam poza domem[emoji14]

Jeju, jak mi ciezko. Nie moge oddychac, zadna pozycja niewygodna, zgaga non stop, spojenie.lonowe boli, z cyckow leci, jak kicham sikam po nogach. No masakra!!!!

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
Do góry