reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kulka, odciagasz pokar?

Nic sie nie dzieje to.napisze, ze upolowalam wczoraj pieluchy dada, rozm 2 za 25 zl. Chyba tanio, ale nie wiem....

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
ja to generalnie zamulam cały dzień i jestem wkur***na na maksa bo dziadkowie mojej córki są bezmozgami i się nie domyslili ze skoro mamy remont to nie jest wskazane żeby przyjechali i jutro będą.
gdzie pisałam tej tepej kobiecie ze będą siedzieć w kurzu bo jutro będziemy sprzątać zanim ruszymy dalej. a ja postanowiłam ze skończyła się ich samowolka i przy spotkaniu mam być ja.
wiec odpada im większość rozrywek bo jestem do cholery w 8juz miesiącu ciąży. ...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa zatrudnij ich do pomocy skoro wepchali się "na chama".

India a czujesz, że w brzuchu Ci ciężko ?? Ja mam pampki tylko 1.

Kulcia, a Ty jakich używasz 1 czy 2?
 
no będą siedzieć jak debile bo im nawet kawy nie zaproponuje. .. w dupie mam... ciągle ja się dopasowywalam żeby ich nie urazić itp. skończył się dzień dziecka... musze ich jeszcze uświadomić ze w tym roku to ostatni ich przyjazd tutaj. bo pewnie będą chcieli jeszcze przed świętami przyjechać. dobrze ze chociaż wynajmują sobie nocleg a nie.do nas się. pchają. ..

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Życiowa spokojnie, nie denerwuj się:). Z tym remontem nie zazdroszczę ale jak sama zauważyłaś to szybko minie i będziesz tulić synka, a dwa pięknę wnętrze będzie:)
 
Zyciowa, tylko spokoj luz Cie uratuje, nie denerwuj sie, bo bedzie Ci gorzej zniesc ich wizyte.

No wlasnie czuje, ze w brzuchu ciazy, w aucie na zakretach tez czuje jak tam mala sie buja.

1 mam pampersa, 2 dada i kupie jeszcze 2 z rossmana

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
India o kurde to nie ciekawie masz. Ja nie czuję ;/
Ja kupiłam 1 dada (9,99 była promocja ostatnio)),
1 babyderam (11,99) - te z rosmana, i kupię
pamper premium care (12,99 w rossmanie )
aaaa i z tesco też wezmę paczkę (podajże 12,99-13,99)
 
Ja używam 2. Poza tym dade nie polecam bo dostaliśmy kilka próbek i były do bani. Strasznie szorstkie i sztywne. Baby dream tez dotykałam i kicha. Jak fizelina. Na razie tylko pampers nam odpowiadają.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry