reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dzień dobry :-)
My zaraz jemy sniadanko i jedziemy na działkę, przyjedzie kilka osób z rodziny, będzie grill.
Miłego dnia, piszcie co u Was laski.

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
Cześć dziewczynki :-) ja wlasnie wrocilam z piekarni , kupiłam croissanty na śniadanko , zjemy na tarasie i do roboty hehe , mąż moj wczoraj do 2h nocy robił w pokoju biedny , ja padłam o 23h , u nas znowu upał i dalej remonty , dziś pokój córki powinien byc skończony , potem robimy nasz , nic ciekawego , pranie mam do zrobienia , i codziennie odkurzam , na obiad zrobie kurczaka i szparagi ;-) mam nadzieje ze moj post sie pojawi bo dalej nie mam neta tylko 3G na telefonie ...
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
OlaMagda widac posta:);) smacznie sie dzis szykuje u Ciebie. U mnie cukinia i papryka nadziewane. Wrzuc jakas fajna focie, bo ja tez nie mam snapa: (


[emoji173]Madzia 36 tydzień[emoji177]
 
Jejkuuuu ogarnęłam troszkę poprzykrywalam znowu łóżka. wstawilam pranie i się zmeczylam. ...
o 14 znowu będą rozwalac przedpokój :(
powiem wam że mamy dwa przedpokoje. pierwszy to była kiedyś klatka schodowa i z niego jest wejście do jednego pokoju który jest naszym "skladzikiem". jak ściągnęli tą boazerie to się okazało ze pod spodem ściany są jeszcze z czasów kiedy tam była klatka :(
drzwi wejściowe jak przenosili i futryne wyrywali to została taka rozwalona ściana. ...
w tej części bez regipsow to się nie obejdzie bo kawałek tej ściany musimy odbudować aaaa miało być tak pięknie i łatwo[emoji14]
1471166298595.jpg


jak widać nie będzie[emoji14]na szczęście w dalszej części pod spodem jest tapeta wiec uf ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471166298595.jpg
    1471166298595.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 155
Ignaś na razie aniołek normalnie. Śpi ładnie. Kupy są ale nie często ale mam ubaw z tego jak pierdzi skubaniec bo nas tym budzi tak głośno bączy! Kupiliśmy mu wczoraj szumisia i zdaje egzamin. Także toczy się miło.
Kapusta nie pomogła. Mam cycki większe o jakieś 3 rozmiary a dodam że przed ciążą nosiłam rozmiar h na lekko także wyobraźcie sobie jak wyglądam. Brzuch schodzi bardzo powoli i w środku mam spuchniete mocno. Poza tym wszystko fajnie się goi bo rana ładnie wygląda. Maluch juz mniej żółty ale nadal cytryna :)

Widzę, że u Was wyzerki :D może i my zrobimy coś super dobrego. Ale nie mam pomysłu co w sumie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka uwaga dam ci radę i to nie proszona[emoji14]
NIGDY nie chwal swojego dziecka na temat spania hahahaha ;)
a tak poza tym to super ze jest bezproblemowy :)
i taki bąbelek do zabuziowania :) hihi

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślałam, że będzie padać...Ehh

Kulcia odpoczywaj jak śpi, tak myślę co u napisać o tych piersiach. Poczytam o karmieniu z ulotek może tam piszą coś o nawale pokarmu.

Życiowa pociesz się , że jak skończysz to efekt Ci wszystko wynagrodzi:D
 
Do góry