reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jestem wypruta emocjonalnie, a wy o rozstępach... ja mam na pupie parę kresek, a brzuch mnie swędzi jak nie wiem więc kwestia czasu.

Życiowa piekłaś ciasto ??

Kochane macie przepis na duszoną cukinię ? Coś sprawdzonego ?
 
reklama
Kasia Marysia nie jeszcze. na 21 musze upiec bo mojego mama ma urodziny :)

hmmm z cukinia nie pomogę. .. dzisiaj dodawałam do spaghetti a później resztę ala schabowe zrobiłam w panierce i sie pozbylam juz całej jaka miałam :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jaja, siedzę i nagle kap kropla wody. Patrzę w górę a na półce mam kwiatka, zapomniałam że on płacze jak ma być deszcz.

Życiowa i dobre spaghetii z cukinią?
 
KasiaMarysia pyszne ale pokroilam ja w takie paseczki cm szerokie i trzy długie :) i cieniutkie bardzo wiec go gotowego męska na chwilkę dosłownie żeby się poddusilo :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dzis mieliśmy pod opieką od 13 mojego chrześniaka - kilka m-cy młodszego od Filipa i jego 10-letnia siostre. I powiem wam ze niewiem jakbym dala rade z bliźniakami ;) caly czas w biegu, albo zgoda albo kłótni :)
Wzięliśmy ich na wycieczkę troche i zlecialo do 21.

Co do rozstępów to nie mam żadnego narazie (odpukać), po Filipie tez nie mam żadnej "pamiątki"- chyba dobre geny po mamie ;)
 
reklama
Dzien dobry:)

Dziewczyny moja ciocia we Wloszech robi mlodziutkie male cukinie nadziewana mielonym z czosnkiem , sola i pieprzem do tego podsmazone pomidory.

A przepis na papryke dala calkiem nowy. Poddusza papryke w wodzie i oleju. Farsz robi z bulki tartej, pietrzuszke daje, czosnek, oliwe z oliwek i poddusza. Mmmmm pycha a dodac pomidory to miodzio.

Az mi slinka leci i dzis zrobie cukinie.

Milej niedzieli kochane[emoji8][emoji173][emoji8][emoji2]

Kulcia jak tam maly ? pomogla kapusta?

[emoji173]Madzia 36 tydzień[emoji177]
 
Do góry