reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

My bylismy w sklepie po wyprawke do szkoly, pozniej na dzialce, pozniej M. sprzatal mieszkanie, a my z Radkiem Igrzyska ogladalismy, a pozniej wybieralismy zdjecia do ramek :p. A zaraz obejrzymy jakis film :-)


Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
A ja byłam sobie u mamy pojadlam rosołku i kielbaski i później siostra z mężem i siostrzenica przyjechali przywieźli mi ciastko 3 bita a teraz musze poodkurzac i umyć podłogi i chyba się kładę bo coś mnie bierze. Katar mam, oczy mi lzawia i głowa zaczyna bolec. A oprócz tego to nic mi się standardowo nie chce . I już się nie mogę doczekać kiedy to łóżeczko w końcu przyjdzie mi .;)

[emoji170][emoji179]Filipek , 35 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Aa Życiowa coś kłamalas ze masz rozstępy na brzuchu bo ja ich nie widzę! ;p

[emoji170][emoji179]Filipek , 35 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Nadziejka oj mam mam... tylko ze z pierwszej ciąży wiec są białe juz. w tej mi się nowe nie robią ale mam serio przeorany brzuch i uda... pewnie znowu jak urodzenia moja skóra będzie w dotyku jak taki stary balon z którego zeszło trochę powietrze[emoji14]

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale w bikini na plaży mogłaś śmiało śmigać a ja kurde mam masakrę. A uda to mam też całe juz w starych białych rozstepach i dupeczke rowniez no ale co zrobisz.

[emoji170][emoji179]Filipek , 35 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Życiowa ja też się nie przejmuje innymi ale brzuch to była chyba moja jedyna cześć ciała na której nie miałam rozstępów i tak mi smutno teraz;/ a na boczkach mi też wyszły juz ajj. Ze tez ja musze mieć taką skórę podatna na rozstępy a niektóre w ciazy przytyja po 30-35kg i ani jednego nie maja. Ale aby dzieciątko zdrowe było to te rozstępy przeżyje jakos;p

[emoji170][emoji179]Filipek , 35 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Nadziejka no ja w pierwszej ponad 30 przytyłam i pomimo masaży i smarowania jestem tygrysem ;)
nie ma co się przejmować i już... można na laser odkładać jak komuś to bardzo przeszkadza bo tak całkiem to laserowo tylko da się usunąć chyba

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
No ja wiedziałam że będę miała rozstępy ale jednak troche liczylam na to ze beda mniejsze bo ja jak kiedyś ważyłam 45 kg później przytyłam do 50 i schudłam znowu do 45 to miałam kilka ale niewidocznych później wszyscy mówili że wyglądam jak anoreksja to tak jadlam ze przytyłam do 65 kg czyli 20 kg i moje uda pupa cycki to byla masakra takie sine wielkie rozstępy ale teraz są białe i jak się opale to ich tak nie widać później schudłam do 57 i juz mi się o dziwo nie zrobiły nowe no ale teraz już mam 17 kg na plus znowu to czemu ja się dziwię hehe;p
Nie mam ani czasu ani chęci żeby tyle pieniędzy odłożyć na całe ciało haha ;p przyzwyczaje się jakoś z czasem;p

[emoji170][emoji179]Filipek , 35 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Do góry