reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Albo pociąg LEGO dwa lata temu za bagatela prawie 600 PLNów i mi się Bartek na to uparł i weź wytłumacz że to połowa moich miesięcznych dochodów... Ale te reklamy magiczne poniekąd to lubię. Choć jeszcze CocaColi chyba nie puszczają bo nie widziałam :-D

A ja mam problem w drugą stronę bo starsza zazwyczaj chce duperelki pod choinkę ....I na liście ma takie rzeczy jak np. Gumka do ścierania z jednorożcem :laugh2:


Patrzcie co sobie właśnie z miasta przywiozłam :rolleyes: crunchy caramel :zawstydzona/y:
20181112_093757.jpg
 

Załączniki

  • 20181112_093757.jpg
    20181112_093757.jpg
    383,8 KB · Wyświetleń: 319
reklama
Hejka wszystkim.

Nie wdzięczna praca kierowcy i do tego niebezpieczna [emoji852]️ Mojego męża dziś w nocy pobili bo usłyszał że dobierają mu się do baku i wyszedł z auta [emoji24] ma podbite oko i poobdzieraną twarz [emoji24] Zawsze się o niego martwię, proszę go by dzwonił, ryzyko wypadku duże a tu pobicie [emoji45] Na szczęście nic więcej mu nie jest poza oczywiście nerwami i strachem jaki musiał przejść ale do domu nie chce zjechać [emoji45]
Sorki że tak z rana pisze o problemach, leżę w łóżku i ryczę [emoji24][emoji24][emoji24] Zrąbany dzień będzie [emoji852]️[emoji852]️[emoji852]️

Masakra, wspolczuje. Moj tesciu ostatnio ciapakow wiozl na nieswiadomce. Przerabane maja ci kierowcy. Co z tego, ze pieniazki fajne, jak wiekszosc czasu nie ma w domu i wlasnie takie ryzyko nieszczesc roznych
 
Moja małemu kupuje pampersy co wizytę i dała u 500 zł jak się urodził . Ale zająć się nim nie zajmie , bo jak tylko mały coś marudzi to zaraz problem i tylko patrzy żeby odłożyć i pojechać . I gada jaki to on jest niegrzeczny i ze nauczyłam go na rękach - To mnie tak wkurza że mam jej dość.

Moja przedwczoraj została pierwszy raz z wnuczka. Mieliśmy się pospieszyć na zakupach i nie być za długo poza domem....
No właśnie taka mała paczka pampersow nie kosztuje majątku (u nas trochę ponad 3€) jak się kupuje sporadycznie A by uszczesliwila rodziców :)
No ale moi oszczędzają na starość do skarpety ....Sobie przyjemności nigdy nie zrobią, na wszystko szkoda pieniędzy, nam na rece patrzą na co wydajemy i krytykują (nawet to ile ciuszkow małej kupiłam hehe)
Starsza wnuczka ma 9 lat a dziadki zabrali ja do tej pory tylko 2 razy na wakacje do Polski. A w międzyczasie na zapytania rodziny moja mama tłumaczy, że ona też chcę sobie odpocząć A poza tym urlop z wnuczka za drogi, bo naciąga... to ostatnio dałam córce swoja własną kasę na wszystko poza spożywką i oczywiście babcia za wszystko sumiennie płaciła kieszonkowymi wnuczki :D
 
Mój wczoraj dostał w prezencie świąteczne Body na rozm ...86!! To za rok będą na święta :p
I fajny sweterek ale tez z kolei 68.. a on dopiero 62 zaczyna ale może jeszcze dorośnie

Nie "może ", a na pewno odrosnie hihi

Sweterek to 68 spokojnie można założyć na święta myślę:)
Dla mojej body na 62 są np za szerokie tak że jeszcze czasem 56 zakładam ale odzież wierzchnia to 62/68 a pajace i spodnie to już w 68 wchodzimy bo nogi długie że w pajacu 62 wyprostować nie idzie haha
 
AgulaK82 współczuję przeżyć. Człowiek uczciwie chce zarobić a taka cholota go jeszcze pobije. Ale to jest wszystko przez to że są za łagodne kary. W więzieniach nie powinni mieć żadnych praw to by się bali a nie jak to jest teraz. Mają tylko prawa palcem dotknąć ich nie wolno bo zaraz skargi piszą i masz przejeb... Mój brat pracuje w więzieniu i jak opowiada to zastanawiam się kto tam rządzi. Oni czy więźniowie.
 
Dzien dobry! Moj dzidzius nie mogl wczoraj zasnac. Caly dzien drzemki po 15-20 minut i do tego nie moglam go uspic prawie do 22. Potem dwie pobudki w nocy ok.2 i 6 ( dla mnie 6 to prawie noc ;)). W nocy czyszczenie noska, bo byl zatkany. Wyciagnelam wielkiego bialego glutka, chyba z mleczka. O 8 karmienie i znowu czyszczenie noska. Mimo mokrych recznikow na kaloryferze ja tez mam suche sluzowki i chyba dzisiaj zaczne rozgladac sie za nawilzaczem powietrza. Chcialam oczyszczacz z nawilzaczem, ale musze to jeszcze omowic z mezem, bo twierdzi, ze to za droga sprawa...a w stolicy normy poprzekraczane 3-krotnie. Czy jak jest smog wychodzicie z maluchami na spacery? Wyczytalam u mamy ginekolog, zeby wtedy zostac w domu.
 
reklama
Moi panowie guugaja do siebie przy przewijaniu i to jest bardzo slodkie :)
Ja mam ochote dzisiaj na jakies zakupy - oczywiscie internetowe, bo 1. Sklepy zamkniete, 2. Mlody odmowil butelki i maz mnie nie wypuszcza dalej niz do sklepu osiedlowego :( wczoraj ominela mnie wielka doroczna impreza rodzinna, na ktora lubie chodzic...
 
Do góry