reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie lekka masakra. Pojechalam zapisac malego do neurologa, bo oczywiscie nie mozna sie dodzwonic... w domu zostal spiacy Leon z mezem. Maz nadal przeziebiony wiec mial cjodzic w maseczce. Okazalo sie, ze Leon oduczyl sie jedzenia z butelki i nie chcial z niej pic. Maly splakany i umeczony. Co gorsza tez ma katar, nie moze spac, a jak zasypia to placze przez sen...;( no strasznie... probowalam mu zakraplac nos i wyciagac Frida. Jak to sie powinno prawidlowo robic? Jak dlugo i jak mocno ciagnac?
5 kropel wit. C. Wietrzenie mieszkania. Inhalacje. Jeśli grzejesz w domu mocno to na kaloryfery zaczep nawilżacze albo zawieś mokry ręcznik. No chyba, że masz nawilżacz eletryczny :)
Przed odciąganiem zakrop solą fizjologiczną, wodą morską lub Nasodrillem i odczekajtrochę. Potem ciągniesz odsysaczem. Ja mam ten ustny i ciagnę dośc mocno, ale jeśli nie pojawiają się gile to dalej nir ciągnę, żeby nie drażnić noska. Zastanawiam się właśnie nad tym do odkurzacza.
Hej Kobietki od jakiegoś czasu podczytuje wasz wątek. Urodzilam 28.08 córeczkę, czy mogę do was dołączyć? Pozdrawiam
Witamy :)
 
reklama
Dziewczyny, bardzo dziekuje za rady :). Ja tez zakraplam sola fizjologiczna najpierw, ale nie zawsze cos wyciagam, chociaz slysze harczenie zatkanego noska, taki furkot... i sama nie wiem czy nie ciagne za slabo. Leon tego nienawidzi: i zakraplania noska i wyciagania frida. Czy wasze dzieci tez przy tym placza?
 
Dziewczyny, bardzo dziekuje za rady :). Ja tez zakraplam sola fizjologiczna najpierw, ale nie zawsze cos wyciagam, chociaz slysze harczenie zatkanego noska, taki furkot... i sama nie wiem czy nie ciagne za slabo. Leon tego nienawidzi: i zakraplania noska i wyciagania frida. Czy wasze dzieci tez przy tym placza?
Mój zależy jaki ma dzień . Czasem leży grzecznie i mogę mu na spokojnie wyczyścić , a czasem tak się drze i kręci głową że nie mogę tą końcówka trafić do noska . Wtedy staram się go czymś chwilkę zabawić a jak to nie pomaga to po prostu trzymam mu delikatnie główkę i czyszczę pomimo płaczu. Tylko wtedy zadanie jest zdecydowanie utrudnione .
 
Ja wczoraj byłam taka padnięta że po kąpieli i cycaniu mój S. zajął się Frankiem a ja poszłam spać. A i tak obudził się po 22 i przed 1 na jedzenie .
Już przez jakiś czas budził się tylko dwa razy w nocy , dzisiaj zobaczymy :)
 
Dziewczyny, bardzo dziekuje za rady :). Ja tez zakraplam sola fizjologiczna najpierw, ale nie zawsze cos wyciagam, chociaz slysze harczenie zatkanego noska, taki furkot... i sama nie wiem czy nie ciagne za slabo. Leon tego nienawidzi: i zakraplania noska i wyciagania frida. Czy wasze dzieci tez przy tym placza?

Tak, moj tylko jak juz wie, ze cos kombinuje przy nosie to zaczyna sie krecic, a jak odciagam to wrecz ryczy :p
 
reklama
W dziewczyny sprawującej ze wpadam w kompleksy !!!
Same perfekcyjne pani domu :)[emoji173]️
Dołączam do klubu wpadających w kompleksy :laugh2:
Ja wczoraj kuchnię ogarnęłam rano po moich i łóżeczko udekorowalam karuzelką hihi
A obiad (chinczyka) przywiózł mąż po pracy a ponieważ starsza śpi u koleżanki, to sobie potem leniuchowaliśmy oglądając serial :p
 
Do góry