reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Córcia ma na imię Wiktoria to moje pierwsze dzieciątko urodziła się przez CC chociaż bardzo chciałam urodzić naturalnie no ale niestety wystąpiły komplikacje i zapadła decyzja o cc, długo nie umiałam się z tym pogodzić i ogólnie ciężko zanioslam okres rekonwalescencji, no ale cóż,... Wiki urodziła się 3320g 56cm i 10 punktów Aphgar. Ja mam na imię Kasia mieszkam na Śląsku mam 29 lat.

Najwazniejsze, ze obie jestescie zdrowe!:) witamy ;)
 
reklama
Mój mały to jakiś zboczuch, ja my daje cyca a on liże liże i się uśmiecha i tak kilka razy [emoji23][emoji23][emoji23] chyba za dużo mu Beaty śpiewam ,, dla Twych rąk, dla twych ust byłam pierwsza ooo tak, dla twych warg, oczu twych najpiękniejsza " [emoji85][emoji85][emoji85]
Hehe. Mój też tak robi - najczęściej wtedy gdy nie ma ochoty jesc5
 
U mnie lekka masakra. Pojechalam zapisac malego do neurologa, bo oczywiscie nie mozna sie dodzwonic... w domu zostal spiacy Leon z mezem. Maz nadal przeziebiony wiec mial cjodzic w maseczce. Okazalo sie, ze Leon oduczyl sie jedzenia z butelki i nie chcial z niej pic. Maly splakany i umeczony. Co gorsza tez ma katar, nie moze spac, a jak zasypia to placze przez sen...;( no strasznie... probowalam mu zakraplac nos i wyciagac Frida. Jak to sie powinno prawidlowo robic? Jak dlugo i jak mocno ciagnac?
Póki gil nie wylezie... Ja z poprzednimi fridą się umęczyłam tylko... Wyciągałam pieluchą. Ale szybko uczyłam ich wysmarkiwać jak tylko zauważyłam że ogarniają dmuchanie ustami :-D.
 
Dziewczyny, bardzo dziekuje za rady :). Ja tez zakraplam sola fizjologiczna najpierw, ale nie zawsze cos wyciagam, chociaz slysze harczenie zatkanego noska, taki furkot... i sama nie wiem czy nie ciagne za slabo. Leon tego nienawidzi: i zakraplania noska i wyciagania frida. Czy wasze dzieci tez przy tym placza?
Miki w ogóle nie trawi dotykania koło nosa a nie daj Bóg mu chcę coś do niego wsadzić... To chyba normalne. Zresztą żaden mój syn nie lubił.
 
Ja wystawałam raz w miesiącu w kolejce w księgarni jezykowej z koleżanką, która była ich fanką, po niemieckie BRAVO. Ale sama interesowałam się wtedy Kelly Family :laugh2:
Ale dzięki temu, że mój idol lubił Pearl Jam, pożyczyłam sobie ich kasetę i w ten sposób obudziła się we mnie miłość do ciężkiego grania :)
Mnie miłością do Kelly Family zaraziła kumpela z podwórka która większość czasu mieszkała w Niemczech więc słuchałam ich jak jeszcze w PL nikt nie wiedział "co to" ale wyjątkowo nie kochałam się w Paddym ;)
 
reklama
Do góry