reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W ogóle ja jak na typową fankę rocka przystało jaram się jak pochodnia

24.06 jest koncert... backstreet boys! 20 lat czekałam chyba by ich zobaczyć ( byli już raz ale wtedy nie mogłam iść )
Przyznać się która była fanką? :)

Ja wystawałam raz w miesiącu w kolejce w księgarni jezykowej z koleżanką, która była ich fanką, po niemieckie BRAVO. Ale sama interesowałam się wtedy Kelly Family :laugh2:
Ale dzięki temu, że mój idol lubił Pearl Jam, pożyczyłam sobie ich kasetę i w ten sposób obudziła się we mnie miłość do ciężkiego grania :)
 
reklama
Nie mam, ale sie przemoge i jutro kupie. Napisz jak tego sie uzywa i czy do kazdego odkurzacza pasuje?

Do każdego pasuje z okrągłym wejściem na rurę. My mamy bezprzewodowy i to wejście jest trójkątne ale wzięliśmy jedna końcówkę i sklelilismy taśma i działa.
Najpierw psikam mu roztworem z wody morskiej do ucha a potem wkładamy te końcówkę do nosa i to wysysa. Nie jest to nocne ssanie by było niebezpieczne a fajnie widać jak wysysa wszystko. A dziecko ani razu mi nawet nie zapłakało!
Mnie przekonała @RooibosGirl i dobrze bo bym się męczyła z frida a tu lepszy efekt
 
Mój mały to jakiś zboczuch, ja my daje cyca a on liże liże i się uśmiecha i tak kilka razy [emoji23][emoji23][emoji23] chyba za dużo mu Beaty śpiewam ,, dla Twych rąk, dla twych ust byłam pierwsza ooo tak, dla twych warg, oczu twych najpiękniejsza " [emoji85][emoji85][emoji85]
Hahaha :D No prawdziwy facet , lubi cycki :D
 
Cześć , zapraszamy :)
A malutka jak ma na imię ? ;)
Córcia ma na imię Wiktoria to moje pierwsze dzieciątko urodziła się przez CC chociaż bardzo chciałam urodzić naturalnie no ale niestety wystąpiły komplikacje i zapadła decyzja o cc, długo nie umiałam się z tym pogodzić i ogólnie ciężko zanioslam okres rekonwalescencji, no ale cóż,... Wiki urodziła się 3320g 56cm i 10 punktów Aphgar. Ja mam na imię Kasia mieszkam na Śląsku mam 29 lat.
 
reklama
Mój mały to jakiś zboczuch, ja my daje cyca a on liże liże i się uśmiecha i tak kilka razy [emoji23][emoji23][emoji23] chyba za dużo mu Beaty śpiewam ,, dla Twych rąk, dla twych ust byłam pierwsza ooo tak, dla twych warg, oczu twych najpiękniejsza " [emoji85][emoji85][emoji85]

Hahaha tez ostatnio to spiewalam [emoji23][emoji23]
Chlopak wie co dobre [emoji1]
 
Do góry