reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

hej dziewczyny!
ja tez postanowilam zabrac mojego malego do fizjoterapeuty-na poerwszy rzut oka nic mu nie dolegalo ale bardzo chcialam, zeby ktos na niego zerknal fachowym okiem. Dostalam polecenie do bardzo dobrego fizjoterapeuty dzieciecego w Warszawie.
Po wizycie dzisiaj wyszly pewne nieprawidlowosci, ktorych golym okiem nie widac: slabe miesnie brzucha, slabe miesnie grzbietowe i asymetria ciala. Mamy cwiczenia, jutro zaczynamy.

Jestem zdania, ze nie tylko pediatra ale wlasnie tez fizjoterapeuta powinien dziecko obejrzec, nawet zdrowe, ktoremu nic nie dolega-lekarze nie sa soecjalistami od ruchu i ciala, wiec nie mozna od nich oczekiwac w tej kwestii zbyt wiele. Fizjoterapeuta obejrzy i wylapie ewentualne nieprawidlowosci.

Jesli ktos potrzebuje namiar na bardzo dobrego fizjoterapeute, dajcie znac!
 
reklama
hej dziewczyny!
ja tez postanowilam zabrac mojego malego do fizjoterapeuty-na poerwszy rzut oka nic mu nie dolegalo ale bardzo chcialam, zeby ktos na niego zerknal fachowym okiem. Dostalam polecenie do bardzo dobrego fizjoterapeuty dzieciecego w Warszawie.
Po wizycie dzisiaj wyszly pewne nieprawidlowosci, ktorych golym okiem nie widac: slabe miesnie brzucha, slabe miesnie grzbietowe i asymetria ciala. Mamy cwiczenia, jutro zaczynamy.

Jestem zdania, ze nie tylko pediatra ale wlasnie tez fizjoterapeuta powinien dziecko obejrzec, nawet zdrowe, ktoremu nic nie dolega-lekarze nie sa soecjalistami od ruchu i ciala, wiec nie mozna od nich oczekiwac w tej kwestii zbyt wiele. Fizjoterapeuta obejrzy i wylapie ewentualne nieprawidlowosci.

Jesli ktos potrzebuje namiar na bardzo dobrego fizjoterapeute, dajcie znac!

To ja chętnie. I powiedz proszę tez jaki koszt takiej przyjemności ?
 
hej dziewczyny!
ja tez postanowilam zabrac mojego malego do fizjoterapeuty-na poerwszy rzut oka nic mu nie dolegalo ale bardzo chcialam, zeby ktos na niego zerknal fachowym okiem. Dostalam polecenie do bardzo dobrego fizjoterapeuty dzieciecego w Warszawie.
Po wizycie dzisiaj wyszly pewne nieprawidlowosci, ktorych golym okiem nie widac: slabe miesnie brzucha, slabe miesnie grzbietowe i asymetria ciala. Mamy cwiczenia, jutro zaczynamy.

Jestem zdania, ze nie tylko pediatra ale wlasnie tez fizjoterapeuta powinien dziecko obejrzec, nawet zdrowe, ktoremu nic nie dolega-lekarze nie sa soecjalistami od ruchu i ciala, wiec nie mozna od nich oczekiwac w tej kwestii zbyt wiele. Fizjoterapeuta obejrzy i wylapie ewentualne nieprawidlowosci.

Jesli ktos potrzebuje namiar na bardzo dobrego fizjoterapeute, dajcie znac!
poproszę - może być tu lub na priv. Dzięki:)
 
Ja wykazałam się debilizmem drugiego stopnia i zgniotłam sobie okulary cyckami .
Tak.
Brawo ja.
Upadła mi ładowarka i się przechyliłam po nią. A te moje szkła delikatne jak nie wiem bo cycek je pokonał.
Wyszczerbiły się szkła na łączeniu z zawiasem przy oprawce .
Ehhhh.
Zamiast położyć na stoliku to się wykazałam !

Lacze sie w bolu, ja w ciazy polamalam dwie pary :p
 
reklama
Hello nocna zmiano, dziecko mi sie naprawilo! Alek ciagnie jak odkurzacz [emoji1]
Tzn w ogole, ze cyca. Bo chyba w dalszym ciagu robi to nieprawidlowo.
 
Do góry