reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.

Gosia trzymaj się.. nie lubię szczepień..

Ola super że już po wszystkim..

Mnie nie było chwilę, bo mam męża w domu i wszystko inaczej. Dawid też zostaje rano i odprowadza to już na lekcje, czyli dziś na 11.40..
Ja po wizycie u gin u poniedziałek. Dała zielone światło na wszystko.. I kazała jak najszybciej rozpocząć sexy bo to lepsze niż fizjoterapia mięśni dna miednicy..

Ania zostawiaj tu z nami i pisz proszę o kp. Twoja wiedza jest ogromna i niejednej z nas pomogła..
Teraz widzę jak to "wrażliwy" temat..
Piękne zdjęcie u Ciebie i fajnie że dobrze się poczułaś.

Dobra, to teraz ja mam zagwostke z tym wedzidelkiem.. skoro Gosia mówiła, że takie samo jak u nas, a u niej do podciecia? Tylko u nas pediatra za miesiąc.. I wtedy ewentualnie skierowanie..
Klaudia wystawia język do karmienia. Ssie szybko i łyka powietrze, tylko czy to od tego, czy tak ma? Często każe się odbijać.. Dawid tak nie miał, ale też dużo ulewał.. sama nie wiem..
 
Cześć dziewczyny.

Gosia trzymaj się.. nie lubię szczepień..

Ola super że już po wszystkim..

Mnie nie było chwilę, bo mam męża w domu i wszystko inaczej. Dawid też zostaje rano i odprowadza to już na lekcje, czyli dziś na 11.40..
Ja po wizycie u gin u poniedziałek. Dała zielone światło na wszystko.. I kazała jak najszybciej rozpocząć sexy bo to lepsze niż fizjoterapia mięśni dna miednicy..

Ania zostawiaj tu z nami i pisz proszę o kp. Twoja wiedza jest ogromna i niejednej z nas pomogła..
Teraz widzę jak to "wrażliwy" temat..
Piękne zdjęcie u Ciebie i fajnie że dobrze się poczułaś.

Dobra, to teraz ja mam zagwostke z tym wedzidelkiem.. skoro Gosia mówiła, że takie samo jak u nas, a u niej do podciecia? Tylko u nas pediatra za miesiąc.. I wtedy ewentualnie skierowanie..
Klaudia wystawia język do karmienia. Ssie szybko i łyka powietrze, tylko czy to od tego, czy tak ma? Często każe się odbijać.. Dawid tak nie miał, ale też dużo ulewał.. sama nie wiem..
Miki wystawia do wargi dalej nie. Gdy płacze to nie dotyka językiem (czubkiem) podniebienia. Ja chcę podciąć teraz póki jest malutki nie ze względu na jedzenie tylko ze względu na późniejszą naukę mowy i wymowę. Dzieci z krótkimi wędzidełkami często w dorosłym życiu seplenią lub nie wymawiają poprawnie R. Do tego dźwięczą mi słowa kolegi z takim niepodciętym wędzidełkiem... Jak dziś widzę tę scenę w której opiwiadał mi jaki problem ze swerą intymną i całowaniem ma ;) jako matka 3 synów jestem dumna z ich przyrodzeń i chcę żeby w przyszłości żadne głupie wędzidełko nie sprawiło że usłyszą od partnerek że są kiepscy w syt. intymnych :D
 
A to lobuz z Mikiego [emoji1] moj tez sie najadal, skoro takie przyrosty walil, poza tym widzialam po nim, ze jest ok. Tylko to cmokanie i polykanie powietrza najgorsze, bo potem brzuszek cierpi. No i awantury jak za miekka piers
Miki podwoił prawie wagę urodzeniową teraz przybiera już tylko 40g na dobę ;)
 
Cześć dziewczyny.

Gosia trzymaj się.. nie lubię szczepień..

Ola super że już po wszystkim..

Mnie nie było chwilę, bo mam męża w domu i wszystko inaczej. Dawid też zostaje rano i odprowadza to już na lekcje, czyli dziś na 11.40..
Ja po wizycie u gin u poniedziałek. Dała zielone światło na wszystko.. I kazała jak najszybciej rozpocząć sexy bo to lepsze niż fizjoterapia mięśni dna miednicy..

Ania zostawiaj tu z nami i pisz proszę o kp. Twoja wiedza jest ogromna i niejednej z nas pomogła..
Teraz widzę jak to "wrażliwy" temat..
Piękne zdjęcie u Ciebie i fajnie że dobrze się poczułaś.

Dobra, to teraz ja mam zagwostke z tym wedzidelkiem.. skoro Gosia mówiła, że takie samo jak u nas, a u niej do podciecia? Tylko u nas pediatra za miesiąc.. I wtedy ewentualnie skierowanie..
Klaudia wystawia język do karmienia. Ssie szybko i łyka powietrze, tylko czy to od tego, czy tak ma? Często każe się odbijać.. Dawid tak nie miał, ale też dużo ulewał.. sama nie wiem..

Tak tak masz racje z tymi seksami. Hmmmmm muszę i ja się częściej zabierać za to.
 
Jestem pobudka o 00:30,3,5 i już armagedon niby lepiej ale nadal nad ranem chce się spać.....

Co dziś przyniesie dzień??? Ile moich łez? To się okaże..... Kawka u mamy dobrze mi zrobiła

Wiciowamama a te w koty to hm???? Kurde ale ten pajac ładny
 
reklama
Jestem pobudka o 00:30,3,5 i już armagedon niby lepiej ale nadal nad ranem chce się spać.....

Co dziś przyniesie dzień??? Ile moich łez? To się okaże..... Kawka u mamy dobrze mi zrobiła

Wiciowamama a te w koty to hm???? Kurde ale ten pajac ładny

Bajdelka weź ze tak nie myśl może będzie bez lez. Staraj się żeby tak było. Ogarnij co /kto Ci najbardziej psuje humor ok?
 
Do góry