reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja tez z nocnej. Ma ktoś pomysł... babka wysłała mi e-mail ze zdj. Adres prawidłowy , śle mi potwierdzenia ze wysłała a u mnie nie ma. Odświeżanie ,logowanie po raz . setny. Spam sprawdzony, przeszukane foldery, wywalone wszystko stare do kosza, wyszukiwanie po adresie i po temacie i nie ma.
 
reklama
hej dziewczyny!
ja tez postanowilam zabrac mojego malego do fizjoterapeuty-na poerwszy rzut oka nic mu nie dolegalo ale bardzo chcialam, zeby ktos na niego zerknal fachowym okiem. Dostalam polecenie do bardzo dobrego fizjoterapeuty dzieciecego w Warszawie.
Po wizycie dzisiaj wyszly pewne nieprawidlowosci, ktorych golym okiem nie widac: slabe miesnie brzucha, slabe miesnie grzbietowe i asymetria ciala. Mamy cwiczenia, jutro zaczynamy.

Jestem zdania, ze nie tylko pediatra ale wlasnie tez fizjoterapeuta powinien dziecko obejrzec, nawet zdrowe, ktoremu nic nie dolega-lekarze nie sa soecjalistami od ruchu i ciala, wiec nie mozna od nich oczekiwac w tej kwestii zbyt wiele. Fizjoterapeuta obejrzy i wylapie ewentualne nieprawidlowosci.

Jesli ktos potrzebuje namiar na bardzo dobrego fizjoterapeute, dajcie znac!
Ja poprosze
 
Puk puk wszystkie spia? A ja bawie sie z laktatotem, bo piers mi rozrywa. Maly po ponad 5h snu zjdfl z jednej i poszedl spac, ja tez na godzine, ale juz nie moge. Piers twarda , a leci slabo :( ja chce spac
 
Hello nocna zmiano, dziecko mi sie naprawilo! Alek ciagnie jak odkurzacz [emoji1]
Tzn w ogole, ze cyca. Bo chyba w dalszym ciagu robi to nieprawidlowo.
Miki od początku nie ssie prawidłowo przez to wedzidelko choc osobiście zauważyłam dopiero gdy zaczął próby wystawiania języka. Tylko on się po pierwsze najada po drugie jest cwany i opracował swój indywidualny sposób tzn. Najpierw zasysa ustami i jak już wciągnie to dopiero język idzie w ruch. No ale on nie ma aż tak bardzo krótkiego. Tak czy siak będę mu ciachac.
 
U Was piękne noce a u Nas najgorsza chyba od narodzin.
Pobudki co chwila. Jestem niewyspana. I boli mbie głowa. Zastanawiam się ile przemęczenia mój organizm jest w stanie znieść.


Pozyczylam klucz do śmietnika bo swój osobisty dostanę dopiero we wtorek.

Dziś zaczynamy długi weekend. Jupi.
 
Ja tez z nocnej. Ma ktoś pomysł... babka wysłała mi e-mail ze zdj. Adres prawidłowy , śle mi potwierdzenia ze wysłała a u mnie nie ma. Odświeżanie ,logowanie po raz . setny. Spam sprawdzony, przeszukane foldery, wywalone wszystko stare do kosza, wyszukiwanie po adresie i po temacie i nie ma.

Moze przyjdzie z opoznieniem, czasem tak sie zdarza
 
reklama
Miki od początku nie ssie prawidłowo przez to wedzidelko choc osobiście zauważyłam dopiero gdy zaczął próby wystawiania języka. Tylko on się po pierwsze najada po drugie jest cwany i opracował swój indywidualny sposób tzn. Najpierw zasysa ustami i jak już wciągnie to dopiero język idzie w ruch. No ale on nie ma aż tak bardzo krótkiego. Tak czy siak będę mu ciachac.

A to lobuz z Mikiego [emoji1] moj tez sie najadal, skoro takie przyrosty walil, poza tym widzialam po nim, ze jest ok. Tylko to cmokanie i polykanie powietrza najgorsze, bo potem brzuszek cierpi. No i awantury jak za miekka piers
 
Do góry