reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ula po kąpieli. Wysmarowana masełkiem. Nacycana. Śpi.
Jest to pierwsze spanie wstępne :laugh2:
Za jakieś 20 minut się obudzi i stwierdzi że pewnie ze 2h nie jadła. Trzeba będzie po sam korek zatankować.
I powinna już na noc zasnąć.
Do godziny 23:00 je co godzinę ale już się nie wybudza. Potem w nocy co 3h.
Mój syn też zasnął po kąpieli , ja ucieszona ze już śpi na noc wracam z kąpieli a mój brat w pokoju bo mały płakał . Ale teraz znowu śpi tyle że na rękach to zaraz podejmę próbę odłożenia :)
 
Mój od kiedy wróciliśmy ze spaceru o 16 nie śpi ;( była kąpiel i wieczorne karmienie.. tylko ręce bo jak nie to syrena. Wzięłam psa i wyszłam odpocząć, jest tak ciepło to pewnie pochodzimy trochę :)
 
Hej. Żyjemy. Dzieki za pamięć. Jutro idę na łyżeczkowanie, bo niestety macica nie oczyszcza sie ze skrzepów. Dobrze że położna kazała mi iść na USG po tym jak powiedziałam jej o krwawieniu które wróciło 2 tygodnie temu...
Jakby nie USG to byłabym przekonana że wszystko gra bo np. teraz już jest czysto i w ogóle nie plamię, a tam w środku skrzepy zalegałyby sobie, brrrr...

No to jutro pierwszy raz na tak wiele godzin rozstanę się z córcią :( o 8 mam być na izbie przyjęć, ok. 15 wypis... Potem po wybudzeniu z narkozy mam raz odciągnąć mleko i wylać, a potem mogę już karmić.
To nie fajnie.
No jego mniej bolalo po godzinie dwoch niz teraz :o biedny tak krzyczy i ciagle ten jezyczek do gory trzyma
Biedulek... Mój jeszcze dziś rano po tych szczepieniach miał traumę i krzyczał...
Ślicznie wyglądasz!Moja Martyna też z 29 :)Nie można nagrywać. Ma dwa tryby grania. Pierwszy to różne odgłosy krótkie, np. śmiech. Drugi to melodyjki. Ale nie gra cały czas tylko dźwięki wydaje jak np. szturchniesz go lub któryś pałąk :)Współczuję. Dużo zdrówka dla Ciebie.


A co z @martabunia?
Nie odzywa się mimo regularnych nawoływań...


@wiciowamama. Kiecka pierwsza klasa. No i zestaw Minnie
 
reklama
Do góry