reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem ciekawa jakie bajki będą na topie jak nasze dzieci dorosną do oglądania tv i rozumienia na co w ogóle patrzą. Bo wcześniej to w sumie tylko zmieniające się obrazki, kolorki i już jest fajne, niewazne, że za dużo nie kumają. Ale pamiętam córkę kolezanki jaka była zniesmaczona, gdy ktoś chciał jej włączyć inną myszkę miki niż 3D. No gdzie taka normalna, 3D musi być.. Dzieci w ogóle chcą jeszcze oglądać starsze bajki disneya, czy jak nie ma 3D to już jest tak archaiczne, że nie mogą na to patrzeć?
 
reklama
Jestem ciekawa jakie bajki będą na topie jak nasze dzieci dorosną do oglądania tv i rozumienia na co w ogóle patrzą. Bo wcześniej to w sumie tylko zmieniające się obrazki, kolorki i już jest fajne, niewazne, że za dużo nie kumają. Ale pamiętam córkę kolezanki jaka była zniesmaczona, gdy ktoś chciał jej włączyć inną myszkę miki niż 3D. No gdzie taka normalna, 3D musi być.. Dzieci w ogóle chcą jeszcze oglądać starsze bajki disneya, czy jak nie ma 3D to już jest tak archaiczne, że nie mogą na to patrzeć?
Moim zdaniem chca. Nawet Reksia lubia ogladac ;)
 
Normalne jest ,że kiedy się pokłócimy to kobieta może być zBlokowana kilka dni . Faceci są zupełnie inni i nie widzą w ogóle tego problemu. Dlatego od pierwszych dni związku potrzebna jest rozmowa. Bo często gęsto my kobiety zmuszamy facetów ,żeby się domyślali , a oni niestety nie potrafią. Trzeba po prostu chcieć się poznać nawzajem , zerknąć jakie różnice nas dzielą. Nigdy facet nie zrozumie kobiety , tak jak kobieta faceta.

Rozmawiajmy i słuchamy siebie nawzajem !
Ja też uważam że nie ma co liczyć że facet się domyśli , trzeba prosto z mostu mu powiedzieć o co chodzi wtedy jest zdecydowanie mniej problemów i niedomówień :)
 
U mnie pierwsze usg z zarodkiem CRL 0.32-6w0d, w kolejnym CRL 2.04-8w4d ;)

Ale mnie wkurzyli w zusie:/ ostatni raz mialam zasilek wyplacany 13.07, a nastepna wyplate zaplanowali sobie na 28.08:/ a jakbym byla samotna matka, to jak mialabym z tymi ich marnymi groszami przetrwac 1,5 miesiaca z jedna wyplata? Niepowazni sa kurcze
Kurczę to ja zawsze mam tak że koniec miesiąca i koniec L4 jest przelew. Teraz mam ostatniel4 wreszcie
 
Wzięłam się za robotę latam na szmacie, idę zaraz wieszać pranie, zjedliśmy lazanki i szykujemy się o 14 na świetlice a wy tyle piszecie Ehhhh

Seremida gdzieś ty????

To zmykam coś tam poczytałam że bzykac wam się chce hihi

AniaStar przynajmniej botoks za free ale tak serio według mnie to już blisko, rycz do woli

Jakoś mi już ochota na arbuza przechodzi wkoncu

Do później
 
Bellina, ja tak nie wierzyłam że mogę zajść w ciążę że test zrobiłam dopiero 11 stycznia... Ale w grudniu to mieliśmy tylko z dwa może trzy razy seks, za cholere nie wiem kiedy ale pamiętam że jeden na pewno po wigilii :)

Wcześniej były monitoringi cyklu, stymulacja i nic. A teraz nie mogę się doliczyć :p
Agata skoro masz termin na 01.09 to prawda ,że nie mogłaś zajść w ciążę w wigilię.
Ja mam z om na 09.09. i wiem z obserwacji że stało się to ok 10dni przed świętami. Gdzieś mam to zanotowane.
Bardziej na Mikołaja musiało cię złapać ;)
 
Wzięłam się za robotę latam na szmacie, idę zaraz wieszać pranie, zjedliśmy lazanki i szykujemy się o 14 na świetlice a wy tyle piszecie Ehhhh

Seremida gdzieś ty????

To zmykam coś tam poczytałam że bzykac wam się chce hihi

AniaStar przynajmniej botoks za free ale tak serio według mnie to już blisko, rycz do woli

Jakoś mi już ochota na arbuza przechodzi wkoncu

Do później
A mi się udzieliła Twoja ochota na arbuza ;) jem codziennie :)
Ostatnio chyba @Chloe.Chloe mi tutaj doradzała jak kupić takiego który będzie smaczny i udało mi się takiego kupić pierwszy raz , soczysty i słodki :)
 
reklama
Agata skoro masz termin na 01.09 to prawda ,że nie mogłaś zajść w ciążę w wigilię.
Ja mam z om na 09.09. i wiem z obserwacji że stało się to ok 10dni przed świętami. Gdzieś mam to zanotowane.
Bardziej na Mikołaja musiało cię złapać ;)
Ja mam z om na 22.08 i z pierwszego prenatalnego na 09.09 i nawet nie próbuje się doliczyć kiedy mogłam zajść :)
 
Do góry