reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Prawda :) zgadzam się w 100% , jak w ciągu dnia jest miło, spędza się czas na rozmowie, jakiś buziaczek w przelocie, komplement czy przytulenie to kobieta czuje się doceniona i wtedy jest tak jak ma być ;)
Ja w sumie sama nie wiem jak my dajemy rade bez seksu teraz. Bo wcześniej, nie mówiąc już o czasach starań o dziecko to raczej nie próżnowalismy. Boję się co będzie po połogu jak już będzie można i okaże się, że jest o wiele gorzej niż przed porodem... aaaj, jak mi tego żal :/ No i jeszcze będzie trzeba zacząć się zabezpieczać...
A jeśli chodzi o seks teraz to S. od poczatku się bał, potem jak raz namówiłam to pojawiła się krew, więc ja też zaczęłam się bać, ale chęć pozostała. Jednak u mnie nie ma mowy o tym, żeby tylko jedna strona była zaspokojona, a że ja satysfakcję mam tylko z seksu normalnego a nie żadnych innych wyczynów no to prawie nic nie robimy. A tak to cały czas łapanie się za ręce, dotykanie, gapienie się na siebie - z tym wszystko w normie. Wiecie za czym tak naprawdę najbardziej tęsknię? Za takim mocnym przytuleniem się do S. całym ciałem, z całej siły... a tu nie można bo brzuszek.
S. coś nie może przeżyć tego co dzieje się z moim biustem. Chyba bardziej niż mnie przeraża go to, że coś mi się tam porozciąga i już nie będzie tak fajnie jak wczesniej.

No na Pulsie 2 w Juniorze 2x dziennie.
Muszę ten program wpisac na liste kanałów zakazanych...
 
Ja mam z om, z tego kalendarzyka śmiesznego tp na 28 sierpnia, ale miałam długie cykle, późną owu, potwierdzoną monitoringiem, więc od początku trzymamy się daty 1 września i tak też na prenatalnych wyszło.
 
@RooibosGirl haha fakt, dziwna wiadomość, ale przez moją sklerozę to zauważyłam to już wcześniej :D chyba od początku ciąży mi się kurczą , to nie wiem, co mi zostanie na samym końcu :D
A ja też zawsze tyłam, pierwszy raz taka sytuacja :/ i zaczęłam się martwić, że jeśli ja nie przytyłam, to Mały tez nie :( ale z drugiej strony, jego ruchy są wyraźniejsze, jak wczoraj leżałam na boku, to aż krzyknęłam, bo tak mnie zabolało :D a mój S.synku,Co Ty robisz mamusi :D
Moja madra ksiazka, ktora czytalam wczoraj ("W oczekiwaniu na dziecko") podaje, ze w.ostatnim miesiacu w zasadzie nie powinno sie tyc lub minimalnie. Zmniejsza sie tez wtedy ilosc plynu owodniowego.
 
reklama
Tak samo oni potrzebują naszego zainteresowania. Tak jakbyśmy cały dzień miały go w nosie a potem tylko chodź bo mi się ruchac chce i po zaraz wypad . I znów zero zainteresowania. Wbrew pozorom faceci tez potrzebują zainteresowania swoją osoba , problemami , potrzebami a nie tylko słuchania o ciąży, dziecku albo poprostu całkowitego odstawienia na bok.
Jesteś naprawdę bardzo mądrą życiowo kobietą :)
Popieram twoje wpisy w 100 % :)
 
Do góry