reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Serio mniejszy niż ten ból który miałam przy odkrytej kości szczęki po nieudanym wyrywaniu? Kobieto dajesz mi nadzieję!! Ja wtedy karmiłam i nie brałam żadnych mocnych leków ze względu na Młodego. Chodziłam co prawda po scianach ale dałam radę. To może i teraz dam :)
Tak w ogóle dzień dobry :)
Mniejszy. Przynajmniej dla mnie. Poza tym nie wiem jak będzie u Ciebie ale jak przy nerwie odkrytym zęba debilny mózg rejestrował bólem drganie powietrza tak przy porodzie w pewnym momencie jakby wytłumia wszelkie bodźce... może to adrenalnia działa p. bólowo nie wiem ale serio powtarzam do zrzygania bardziej bolało mnie wysikanie kamienia 6mm z nery niż urodzenie dzieci.
 
reklama
Hej,
Dawno mnie nie było, staram sie nadrobic zaległości w czytaniu choć troszkę.
U mnie dzis startuje 35 tc...chyba czas spakować torbę. Poza tym cierpię...mam takie bole w prawej pachwinie ze wole juz porodowe bo tamte to pryszcz w porownaniu z tymi. Dzisiaj juz mialam wizje szpitala ale wzielam no spe i troche pusciło, znajoma polozna kazala mi.jechac na SOR ale moze wbije sie.do.swojej lekarki na wtorek. Wiem ze te bole sie.zdarzaja.ale nie zycze nikomu, nie do wytrzymania :hmm: jak kazdy dzien ma tak wygladac to ja odpadam. Poza tym gardło zawalone, katar i gorączka...bajka po prostu :sad: ja chce juz urodzic i wrocic do formy, jeszcze 5 tygodni...
 
A ja dziś słabo czuję ruchy... nie wiem co robić.... może powinnam pojechać na IP na ktg . Rety, nie nawiedzę szpitali :( moniksa a w którym byłaś szpitalu w wawie co odeslali cię aż do wolomina ?
Ja tak miałam wczoraj. Jedź jak ma Cię to uspokoić.


Mi APP każe szykować dok. do szpitala może ona wie coś czego ja nie wiem? ;)
 
A ja dziś słabo czuję ruchy... nie wiem co robić.... może powinnam pojechać na IP na ktg . Rety, nie nawiedzę szpitali :( moniksa a w którym byłaś szpitalu w wawie co odeslali cię aż do wolomina ?
Może spróbuj najpierw zjeść coś słodkiego albo wypić coś zimnego i połóż się i poczekaj chwileczkę :) może ma leniwy dzień . A jak się bardzo martwisz to jedź na ip .
 
Hej,
Dawno mnie nie było, staram sie nadrobic zaległości w czytaniu choć troszkę.
U mnie dzis startuje 35 tc...chyba czas spakować torbę. Poza tym cierpię...mam takie bole w prawej pachwinie ze wole juz porodowe bo tamte to pryszcz w porownaniu z tymi. Dzisiaj juz mialam wizje szpitala ale wzielam no spe i troche pusciło, znajoma polozna kazala mi.jechac na SOR ale moze wbije sie.do.swojej lekarki na wtorek. Wiem ze te bole sie.zdarzaja.ale nie zycze nikomu, nie do wytrzymania :hmm: jak kazdy dzien ma tak wygladac to ja odpadam. Poza tym gardło zawalone, katar i gorączka...bajka po prostu :sad: ja chce juz urodzic i wrocic do formy, jeszcze 5 tygodni...
Trzymaj się , już coraz to bliżej rozwiązania .
U mnie też katar tyle, że alergiczny i okropnie się męczę a co dopiero Ty jak jeszcze gorączka i gardło . Oby jak najszybciej przeszło .
 
A pisałaś już co Cię skłoniło do zrobienia tych badań ?

Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i skończy się szczęśliwym zakończeniem :)
Ogólnie to zdarzało mi się raz czy dwa w nocy jak wstawałam do wc to zaczynałam się drapać , nie było to jakoś mega uciążliwe i po chwili dalej spałam ale jednak z tyłu głowy nie dawało mi to spokoju. Najbardziej swędzi mnie brzuch i w sumie myślałam że to dlatego że skóra się rozciąga ale jednak nie dlatego. Ważne że wyszło to i teraz córa jest pod kontrolą bo skutki tej cholestaza mogą być tragiczne.
 
reklama
Ogólnie to zdarzało mi się raz czy dwa w nocy jak wstawałam do wc to zaczynałam się drapać , nie było to jakoś mega uciążliwe i po chwili dalej spałam ale jednak z tyłu głowy nie dawało mi to spokoju. Najbardziej swędzi mnie brzuch i w sumie myślałam że to dlatego że skóra się rozciąga ale jednak nie dlatego. Ważne że wyszło to i teraz córa jest pod kontrolą bo skutki tej cholestaza mogą być tragiczne.

No to swędzenie to pamietam bo pisałyśmy o tym. Mnie już od kilku tygodni nic nie swędzi ( a tak siedziały nogi), i w sumie olałam te badania ale teraz się lekko wystraszyłam. Myślałam, że jeszcze jakieś objawy miałaś.

A jak się nazywają te badania?
 
Do góry