reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Utyta :D
Zrobiłaś mi dzień hihihi.

U nas będzie haja na forum jak jedne będą tonęły w zachwycie nad macierzyństwem a taka na przykład ja będę lecieć po połogu jak ta łania przez łąkę.....na solarium żeby swoje białe dupsko doprowadzić do stanu "nie świecenia na biało"
Hihihi.

Ja to cała ciąże się opalałam, że wyglądam jak chłopka z pola :)
Brzuch też- przez co jest taki ładny i te włosy na nim rozjaśniło choć trochę :p
 
Ciesz się, że solarium doprowadza Twoje dupsko do takiego stanu [emoji14] ja ostatni raz byłam przed studniówką - zmienilam kolor na świński róż, a piegi wylazły mi nawet na owym dupsku [emoji14]

Piegi są super!
Zawsze chciałam mieć i teraz mam:)
Choć nie jestem pewna czy to nie przebarwienia:p
 
Piegi są super!
Zawsze chciałam mieć i teraz mam:)
Choć nie jestem pewna czy to nie przebarwienia:p
Są super, teraz je kocham, ale jako nastolatka nie byłam taka zachwycona [emoji23] szczególnie na tym świńskim różu nie wyglądały pociagajaco :D a to był Wielki Dzień! Nie dosc, że dwie studniówki jednej nocy, to jeszcze potem pierwsza wspólna noc z chłopakiem (nasze pierwsze razy w ogóle, więc wyobraź sobie jak cierpiałam z powodu sinokoperkowego rozu) [emoji23]
 
W ogóle wczoraj na insta jeden chłopczyk miał roczek. Mały wojownik bo urodził się w 28 tc z wagą 730g. Dla mnie to jest niezwykle, że tak małe dzieci walczą i wygrywają :)

IMG_3670.JPG


IMG_3671.JPG


IMG_3672.JPG


IMG_3673.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3670.JPG
    IMG_3670.JPG
    166,7 KB · Wyświetleń: 315
  • IMG_3671.JPG
    IMG_3671.JPG
    155,2 KB · Wyświetleń: 307
  • IMG_3672.JPG
    IMG_3672.JPG
    156,7 KB · Wyświetleń: 315
  • IMG_3673.JPG
    IMG_3673.JPG
    142,1 KB · Wyświetleń: 310
Są super, teraz je kocham, ale jako nastolatka nie byłam taka zachwycona [emoji23] szczególnie na tym świńskim różu nie wyglądały pociagajaco :D a to był Wielki Dzień! Nie dosc, że dwie studniówki jednej nocy, to jeszcze potem pierwsza wspólna noc z chłopakiem (nasze pierwsze razy w ogóle, więc wyobraź sobie jak cierpiałam z powodu sinokoperkowego rozu) [emoji23]

No to rozumiem :)
Ale pewnie i tak nawet nie zauważył :p
Ponoć jak facet jest najarany na kobietę to nawet nie zwraca uwagi czy nogi ogolone itp

Kurde zaspamowalam Was:) tak to jest jak się nadrabia:)
 
reklama
Do góry