reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Goska. Nie będę pisać nie denerwuj się bo sama bym pewnie była nie mniej wyprowadzona z równowagi. No ubrać mógł , zadbać żeby się nie zjarali tez. Ale to nie on przywiózł tylko z kimś? No i jeszcze kasy Ci nie dał. Co za .... Proszę Cię tylko się nie wkurzaj bardziej bo jeszcze coś się zacznie dziać a masz dzieci na tego nie możesz liczyć ...
Ze swoim zjeba...ym tatusiem!
 
He he to masz chociaż chwile śmiechu dzięki mnie
Oj była potrzebna była

Choć i ja przed chwilą dobra byłam.
Leżę i patrzę mam na brzuchu koci włos....no to chce go zdjąć...no myślę kurde spocony brzuch ciężko zdjąć włos....ale przyglądam się a ja ślepota maznelam się po brzuchu długopisem.....[emoji41]
 
Co jak co ale Rocznica Wybuchu PW jest dla mnie osobiście b. ważnym i emocjonalnym dniem. Wczoraj ze dwa razy w związku z tym ryczałam. 2 lata temu z młodymi byłam w rocznicę w muzeum PW najbardziej podobały im się kanały a ja w nich dostaję napadu paniki... Staram się już od dnia otwarcia raz w roku chodzić do tego muzeum i zawsze tak samo mocno przeżywam. Mnie dziadkowie (rodzice matki) wychowali w duchu patriotyzmu. A już ten lokalny to mam mega... Chodzę i na Warszawę Singera. I na Kercelak. Itp. niesamowite uczucie/wrażenie że cofasz się w czasie do 20lecia międzywojennego. Gwara warszawska i uliczni grajkowie i stroje z epoki... szkoda że zazwyczaj też upały ;) które i bez bycia w Ciąży źle znoszę. Chodzimy też na Marsz Niepodległości i zawijamy wtedy do Muzeum WP na grochówkę ;) a chłopcy zwiedzają wnętrza samolotów i helikopterów... też genialna atmosfera (nie, nie taka jak TVN pokazuje w telacjach z tego dnia)
Szczerze Ci zazdroszczę...moze i ja kiedys bede miala okazje odwiedzic wszystkie te miejsca...z prawie Krakowa do Warszawy trochę jest ale na pewno zabiorę córki do Warszawy i na pewno bede opowiadala o PW, zresztą juz wczoraj z mlodą czekalysmy na godzinę 17:00, wczesniej duzo pytała co to za święto więc edukacyjnie juz się wdrażamy ☺
 
reklama
Do góry