reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ciepła kąpiel.. moze jakiś lekki masaz
Ciepła kąpiel nie ryzykowałabym bo w ciąży nie dozwolona jest bo może powodować poronienie a późniejszym etapie wczesny poród.Teraz to letniawa wodą lub szybki prysznic.Najlepiej to do lekarza.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciepła kąpiel nie ryzykowałabym bo w ciąży nie dozwolona jest bo może powodować poronienie a późniejszym etapie wczesny poród.Teraz to letniawa wodą lub szybki prysznic.Najlepiej to do lekarza.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, no nie wpadajmy w paranoje.
Ciepla kąpiel - jak najbardziej tak!
Jednak ja bym uważała by nie zabiła Za ciepła (do 37st), żeby może jednak był ktoś w domu (ja np potrawie mieć zwroty głowy itd), nie trwała za długo, no i niektóre kosmetyki nie nadają się do kąpieli (etykieta).
Ciepłe kąpiele są wręcz często wskazane, by złagodzić bóle czy dać ulgę mięśniom.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dziewczyny, które miały usg prywatnie w UK. Jak było u Was - samo usg wykonane przez specjaliste do usg czy też rozmowa z lekarzem? Czy specjalista wydaje zaświadczenie o ciąży?

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Ja miałam konsultacje wraz z badaniem. Na koniec dostałam zaświadczenie w którym tygodniu ciąży jestem
 
Byłoby super. Mi udało się umówić na piątek, ciekawa jestem tylko czy jest szansa na jakieś zaświadczenie do pracy czy jednak muszę czekać do wizyty z położną.
No i trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę [emoji8]

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Zaświadczenie Ci dadzą i możesz je dac pracodawcy ale to nic nie da. Beda czekać na potwierdzenie ciąży przez położne( chyba że będziesz już powyżej 10tygodnia)
 
reklama
Do góry