reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja się na następną wizytę zapiszę na 01.02, bo już jajko znoszę. To będzie 9+5 i mam nadzieję że jest wszystko w porządku. Na ostatniej wizycie byłam w 6 + 4 i było już serducho [emoji173]
 
reklama
Hejo!!!
Ja obudziłam się bez jakichkolwiek objawów (nie licząc bolących piersi) :D
Zadzwoniłam wyznaczyć sobie termin USG genetycznego i 21 lutego pooglądam sobie dokładnie maluszka i być może dowiem sie kto tam u mnie zamieszkał :D
Teraz jeszcze trzymajcie kciuki, żeby udało mi się dodzwonić do poradni endokrynologicznej, bo nie chce mi się tam zapylać :p marzę o jajku na miękko, więc mykam robić :)
 
Też liczę że na połówkowych dowiem się kto mieszka w brzuszku. Z synem wiedział już od połówkowych.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję. Niech się kuruje byleby nie szpital.
A Ty bierz coś zapobiegawczego. p r en ale n.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Mamy rozsądna pediatre. W kwietniu zachorował na zapalenie płuc i dzięki Bogu wyleczony w domu. Ja się nie dam chorobie! [emoji23]
Ja mam wizytę dzisiaj na 17:15 jakoś mi dzisiaj czas wolno leci...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki i odliczam razem z Tobą [emoji16]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry