reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Byłoby super. Mi udało się umówić na piątek, ciekawa jestem tylko czy jest szansa na jakieś zaświadczenie do pracy czy jednak muszę czekać do wizyty z położną.
No i trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę [emoji8]

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]

Dziekuje [emoji4] ja bede trzymala kciuki za Ciebie w piatek [emoji8]


0d1ygov361ofth5y.png
 
reklama
Ja miałam konsultacje wraz z badaniem. Na koniec dostałam zaświadczenie w którym tygodniu ciąży jestem

Pewnie zalezy gdzie idziesz. Ja bede miala usg w klinice specjalizujacej sie w ciazowych usg, wiec lekarza pewnie nie zobacze i zaswiadczenia nie dostane. Tak jak mowisz, pracodawca i tak czeka na zaswiadczenie od poloznej, wiec nie ma to za bardzo znaczenia.


0d1ygov361ofth5y.png
 
No to i u mnie szpital. Właśnie odebralam Młoda z przedszkola, bo dzwonili, że ma gorączkę. Mówi, że bolą ją głowa i nogi...
 
Witajcie ja zaglądam tylko tak na chwilke się przywitać. Od piątku wieczorami walczę z mega Mdłościami a dziś już jazda od rana ale kibelka nie tule ;) tylko zebym dała rade w pracy tez tak i będzie Ok. Co do leczenia zębów to ja w poprzedniej ciazy chodziłam do dentysty i dostawałam znieczulenie ... nie ma co się męczyć a wiem ze czasem lekarze zalecają wyleczenie zębów nawet przed ciąża bo niby mogą być cięższe porody przez nie wyleczone zeby ale nie wiem jak to jest bo ja oba poprzednie miałam b. Dobre a wiem ze nie wszystkie kiełki były Ok
 
Odebrałam dzisiaj wszystkie badania, już wcześniej znałam wyniki na internecie. Ogólnie jestem zadowolona. W morfologii mam trzy podniesione troszkę, zawsze je miałam podniesione jak robiłam te badanie.
7.02 idę na usg i z badaniami.
 
Ja póki co miałam 4 razy przez jakieś 10 minut mdłości i raz tuliłem kibelek a teraz nic zupełnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewa - generalnie krótkie, wg obserwacji NPR miałam około 12-13 dnia owu (nie pamiętam) i II faz 14 dniowa.

Właśnie to mnie śmieszy, że liczy się te skończone tygodnie i później się gubię ;)
Tak czy siak na wizycie wtorkowej (06.02) powinnam już coś o Maluszku się dowiedzieć :)
Ja miałam OM 18.12.2017 i pierwsza wizytę tez mam 6.02.2018 :)
 
reklama
Do góry