reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
@Cukinia36 Gratulacje 🙂 oby tak szybko i łatwo jak się udało zleciała Ci ta ciąża 😉. A w międzyczasie ciesz się tym stanem.

@Tinulka miejmy nadzieję, że niedługo nam to minie 🙈


W okolicach 160. Widzę i słyszę. Generalnie w okolicach 8 tygodnia ciąży tętno dziecka jest o wiele szybsze od naszego własnego przez co właśnie łatwo można je rozróżnić. Niestety tutaj nie można wstawić filmiku z telefonu. Chyba, że jestem ślepa i nie widzę takiej opcji 🤔


Dziękuję🤍 też mam taką nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze.
Czyli też się najadłaś strachu 😕. Dlaczego ciąża nie może być taka kolorowa jak w reklamach? No cóż pomarzyć zawsze można 😉

@Hmmmm oj trudna sytuacja. Z drugiej strony nie Twoja wina więc musisz postarać się nie denerwować kiedy będziesz przekazywała swoje wieści. Współczuje niesamowicie przejść jakie mają i podziwiam, że tyle czasu dalej próbują. A nie rozważali ciąży metodą IVF? Dzięki czemu można uniknąć ewentualnych wad genetycznych bo zarodki są przebadane. Jeśli czują, że adopcja ich przerośnie to IVF może być dla nich ogromna szansą żeby mieć dziecko.
Realnych starań to nie wnikam, wiedzą o różnych metodach, nasza mama pielęgniarka, też po przejściach ciążowych (I brakiem możliwości zajscia), oni po studiach medycznych...

Wada genetyczna gdzie okazało się że ona jest nosicielem też ich troszkę przerosła i się troszkę boją, troszkę leczą, troszkę nie wnikam (wiem tyle mi mówią), bo jednak ona stwierdziła że nie chce sytuacji że uda się zajść a znowu okaże się wada genetyczna (50% szans) - to jest jakieś ustrojstwo w chromosomie X jak dobrze kojarzę i chłopcy nie mają szans na przeżycie, a dziewczynki są nosicielami.
 
Do góry