reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Badałyście może crp przy końcówce teraz? Ja wczoraj zrobiłam na zlecenie położnej i wyszło 21 a norma w ciąży to takie 10. Będę powtarzać jutro, ale zastanawiam się skąd stan zapalny. Internistka wykluczyła osłuchowo i gardłowo infekcję. W moczu leukocyty 1-3 norma a u mnie 5. Położna mówi że mocz ok.
Denerwuje się że coś mnie rozkłada, ale czuję się absolutnie ok.
Potrzebuje wsparcia bo mnie to wyprowadziło z równowagi, jestem dość emocjonalna w kwestii wyników.
 
reklama
Badałyście może crp przy końcówce teraz? Ja wczoraj zrobiłam na zlecenie położnej i wyszło 21 a norma w ciąży to takie 10. Będę powtarzać jutro, ale zastanawiam się skąd stan zapalny. Internistka wykluczyła osłuchowo i gardłowo infekcję. W moczu leukocyty 1-3 norma a u mnie 5. Położna mówi że mocz ok.
Denerwuje się że coś mnie rozkłada, ale czuję się absolutnie ok.
Potrzebuje wsparcia bo mnie to wyprowadziło z równowagi, jestem dość emocjonalna w kwestii wyników.


U mnie przy obu porodach miałam crp podwyższone a nic mi nie było. Z córka 5 lat temu miałam crp 89 jak mi wody odeszly, teraz z synem miałam 86 jak mi wody odeszly 😂 A chora nie byłam, jeśli już to coś bezobjawowo
 
Badałyście może crp przy końcówce teraz? Ja wczoraj zrobiłam na zlecenie położnej i wyszło 21 a norma w ciąży to takie 10. Będę powtarzać jutro, ale zastanawiam się skąd stan zapalny. Internistka wykluczyła osłuchowo i gardłowo infekcję. W moczu leukocyty 1-3 norma a u mnie 5. Położna mówi że mocz ok.
Denerwuje się że coś mnie rozkłada, ale czuję się absolutnie ok.
Potrzebuje wsparcia bo mnie to wyprowadziło z równowagi, jestem dość emocjonalna w kwestii wyników.
Ja robiłam fakt faktem w kwietniu i miałam crp 16 ale miałam również bakterie w moczu i dostałam antybiotyk i znowu zrobiłam wyniki i już spadło do 3 crp ale czytałam to dużo kobiet w ciąży ma crp podwyższone w ciąży
 
Ok uspokpilyscie mnie, chociaż sugerują żebym spróbowała obniżyć do 10. Mi się wydaje że albo od zębów (wyszła mi próchnica ale już chciałam poczekać do porodu z naprawianiem) albo stan zapalny rozstępów, który faktycznie ostatnio miałam.
 
Jak tam dziewczyny nastawienie przed porodem? 😁 U mnie takie pół na pół , chciałabym mieć to za sobą a z drugiej strony w myślach odkładam poród jak najdalej bo się boje ponownie tego bólu 🙈
 
Ja leżę od poniedziałku w szpitalu, bo cukrzyca. Termin planowo na jutro ale dopiero wczoraj zaczęli indukowac, dostałam prostaglandyny w żelu, dopiero za drugim podaniem zaczelo się coś dziać, 1 cm rozwarcie i szyjka 70procent skrócona, wieczorem balonik i jutro oksy 🫣🫣🫣
 
Ja leżę od poniedziałku w szpitalu, bo cukrzyca. Termin planowo na jutro ale dopiero wczoraj zaczęli indukowac, dostałam prostaglandyny w żelu, dopiero za drugim podaniem zaczelo się coś dziać, 1 cm rozwarcie i szyjka 70procent skrócona, wieczorem balonik i jutro oksy 🫣🫣🫣
Ja mam termin na 24 według usg a według miesiączki 14 😁 ale oficjalnie ciąża już jest donoszona to zobaczymy kiedy coś ruszy🙈
 
Ja leżę od poniedziałku w szpitalu, bo cukrzyca. Termin planowo na jutro ale dopiero wczoraj zaczęli indukowac, dostałam prostaglandyny w żelu, dopiero za drugim podaniem zaczelo się coś dziać, 1 cm rozwarcie i szyjka 70procent skrócona, wieczorem balonik i jutro oksy 🫣🫣🫣
kuzynka będzie się stawiać zaraz na indukcję i zastanawiam się ile dni to zajmuje zwykle. Czyli jak przyjmą ją jutro rano to pierwszego dnia jest próba podania żelu x2 czy rozłożone po jednym na dzień? Bo powiedzieli jej że urodzi jutro lub pojutrze
 
reklama
Do góry