reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moja lekarka mi powiedziala ze przez tylozgieta macice moje oba porody mialy bol krzuzowy wiec teraz tez tak bedzie.
Dzis na dzien babci powiemy rodzica i tescia o ciazy.
Ktora tez mowi dzisiaj?
 
Ja czuje że u nas z imionami będzie meeeeega problem, bo nie mam jakieś konkretnej wizjii
Ewentualnie dla dziewczynki podoba mi się: Amelia, Julia, Natalia, Gabrysia.
Marzy mo się chłopiec ale tutaj wizji brak, żadne imię mi jakoś sspecjalnie nie przypadło do gustu. Filip, Mateusz, Daniel,Sebastian. Wszystkie ładne, ale nic nie wzbudza specjalnych emocji...
 
Ja poród wspominam cudownie. Pierwsze delikatne skurcze miałam rano, nasiliły sie dopiero popołudniu, do szpitala pojechaliśmy po 20. O 1:20 mały był już. O bólu zapomniałam całkowicie, po czasie tylko narzekałam na prysznic którym kazali mi brzuch polewać.
 
Moja lekarka mi powiedziala ze przez tylozgieta macice moje oba porody mialy bol krzuzowy wiec teraz tez tak bedzie.
Dzis na dzien babci powiemy rodzica i tescia o ciazy.
Ktora tez mowi dzisiaj?
Teściom powiedzieliśmy wczoraj, dzisiaj moi rodzice :)
Ja czuje że u nas z imionami będzie meeeeega problem, bo nie mam jakieś konkretnej wizjii
Ewentualnie dla dziewczynki podoba mi się: Amelia, Julia, Natalia, Gabrysia.
Marzy mo się chłopiec ale tutaj wizji brak, żadne imię mi jakoś sspecjalnie nie przypadło do gustu. Fip, Mateusz, Daniel,Sebastian. Wszystkie ładne, ale nic nie wzbudza specjalnych emocji...
Ojjj u nas z imionami też masakra. Od 4 lat bylo, że jak syn, to Nikoś, to jak na zlosc ten Nikoś się teraz mega modny zrobił i nas to odstrasza, a żadne inne imię nie jara ;p
A dla dziewczynki myślę, że przeforsuje imię Martyna :)
 
Ja poród wspominam cudownie. Pierwsze delikatne skurcze miałam rano, nasiliły sie dopiero popołudniu, do szpitala pojechaliśmy po 20. O 1:20 mały był już. O bólu zapomniałam całkowicie, po czasie tylko narzekałam na prysznic którym kazali mi brzuch polewać.
Ojjj zazdroszczę miłych porodów :D mam nadzieję że ten nadchodzący poród odczaruje ten zeszły, który był koszmarny :)
 
Lubie sluchac relacji z tego jak ktos przekazal ta nowine. Wiec jesli macie jakies fajne sposoby to moze mogly byscie sie podzielic.
Moim rodzica to zlozymy zyczenia od trzech smerfow, mo tak moja mama mowi na nasze dzieci a tescia to niewiemy jak mowiedziec. Maz sie troche boi, jak dziecko.
 
reklama
U mnie na samym początku ciąży pierwszej miał być Fabian ja dla chłopczyka wybierałam a mąż miał wybierać dla dziewczynki także mój synek ma na imię Fabian :) a teraz narazie brak imion jeszcze nie szukam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry