reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja u siostry jestem. Miszekamy dość daleko od siebie. I takie mi śniadanie zaserwowała
 

Załączniki

  • IMG-20180121-WA0000.jpg
    IMG-20180121-WA0000.jpg
    126 KB · Wyświetleń: 95
*Aleczka, rewelacja :D!

*Mimi93 masz w miarę dobre wyniki. Trzebaby za jakiś czas sprawdzić raz jeszcze, jeżeli wartość IgG jest w nawiasach "wynik wątpliwy". Gdy wartość IgG jest wysoka, a IgM niska to znaczy, że przeszłaś zakażenie w przeszłości i organizm ma przeciwciała. Jeżeli obie wartości są ujemne to znaczy, że zakażenia nie miałaś i musisz szczególnie na siebie w ciąży uważać. Wyniki wątpliwe są generalnie do powtórzenia za jakiś czas. To tak z teorii i własnego sporego niestety w tej materii doświadczenia.

Mnie też krzyż doskwiera. Ciekawa jestem czy może to mieć związek z tyłozgiętą macicą? Nie przypominam sobie, żeby mi to samo doskwierało w pierwszej ciąży, a wtedy miałam jeszcze normalnie zgiętą ;).

Poza krzyżem i bólami podbrzusza nadal nic mi nie dokucza. Muszę w końcu umówić wizytę i powiedzieć rodzicom ;). Cykam się jak nastolatka, która wpadła na imprezie...To żałosne :p.

Miłego dnia ciężarówki :)!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
*Aleczka, rewelacja :D!

*Mimi93 masz w miarę dobre wyniki. Trzebaby za jakiś czas sprawdzić raz jeszcze, jeżeli wartość IgG jest w nawiasach "wynik wątpliwy". Gdy wartość IgG jest wysoka, a IgM niska to znaczy, że przeszłaś zakażenie w przeszłości i organizm ma przeciwciała. Jeżeli obie wartości są ujemne to znaczy, że zakażenia nie miałaś i musisz szczególnie na siebie w ciąży uważać. Wyniki wątpliwe są generalnie do powtórzenia za jakiś czas. To tak z teorii i własnego sporego niestety w tej materii doświadczenia.

Mnie też krzyż doskwiera. Ciekawa jestem czy może to mieć związek z tyłozgiętą macicą? Nie przypominam sobie, żeby mi to samo doskwierało w pierwszej ciąży, a wtedy miałam jeszcze normalnie zgiętą ;).

Poza krzyżem i bólami podbrzusza nadal nic mi nie dokucza. Muszę w końcu umówić wizytę i powiedzieć rodzicom ;). Cykam się jak nastolatka, która wpadła na imprezie...To żałosne :p.

Miłego dnia ciężarówki :)!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się cykam powiedzieć swoim dzieciom:rolleyes:wszyscy wiedzą tylko nie dzieci:D
 
reklama
Natalka-musisz wejsc w ustawienia profilu i w ustawienia sygnatury ,tam wkleic skopiowany kod [emoji6] jest tez podglad to bedziesz widziala czy prawidlowy skopiowalas [emoji5]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak zrobiłam i nadal nie widać
 

Załączniki

  • Screenshot_20180121-084104.png
    Screenshot_20180121-084104.png
    69,8 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry