reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam się i ja dzieńdoberek:-) :)
Ostatni @ 11.11 :) nie tesknie:biggrin2:
Właśnie wczoraj dogadaliśmy się z moim T. co do imoenia dla chłopczyka- Tadzio :)
Jeżeli dziewczynka to ja ciągle obstaje przy Róży, ale T. nie jest do końca przekonany.
 
reklama
Dzień dobry.
Choć dla mnie średnio dobry. Nie dość, że wczoraj jak mąż odsypial pracę, dziecko mnie obudziło 6.15. Dzisiaj jak on mógł do niego wstać to spali do 7.30. Gdzie ta sprawiedliwośc?!

Do tego moje dziecko ma w tym tygodniu dzień babci i bal karnawałowy, a ma mega katar i kaszel.

Znacie jakieś sposoby, żeby się tego szybko pozbyć u dziecka?

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dzień dobry.
Choć dla mnie średnio dobry. Nie dość, że wczoraj jak mąż odsypial pracę, dziecko mnie obudziło 6.15. Dzisiaj jak on mógł do niego wstać to spali do 7.30. Gdzie ta sprawiedliwośc?!

Do tego moje dziecko ma w tym tygodniu dzień babci i bal karnawałowy, a ma mega katar i kaszel.

Znacie jakieś sposoby, żeby się tego szybko pozbyć u dziecka?

3jgxugpjji86cg4t.png
Hmm neosine nie zaszkodzi. Kaszel suchy czy mokry? Jak mokry to inhalacje z mucoslovanu jak suchy to polecam syrop PetitDrill bez recepty.
Na katar najlepsza sol morska i częste oczyszczanie nosa (wiem łatwo powiedzieć)
 
Pocieszę Cie @karmelovelatte ja poszlam wczoraj spać o 00.30 mieliśmy imprezę rodzinną Stasiu wstał po 6.00:szok:
Nie było mowy żeby mój T. wstał do syna bo ostro zabaniaczył ze szfagrem.
Także ja też dziś nie wyspana.
 
Hmm neosine nie zaszkodzi. Kaszel suchy czy mokry? Jak mokry to inhalacje z mucoslovanu jak suchy to polecam syrop PetitDrill bez recepty.
Na katar najlepsza sol morska i częste oczyszczanie nosa (wiem łatwo powiedzieć)
Mokry, bo ten katar spływa. On niestety nie umie smarkac i za nic w świecie nie chce się nauczyć. Odciągnąć mu katar to walka. Zapuszczam, czyszcze, inhaluje. Impreza we środę. Może się uda do tego czasu.
Pocieszę Cie @karmelovelatte ja poszlam wczoraj spać o 00.30 mieliśmy imprezę rodzinną Stasiu wstał po 6.00:szok:
Nie było mowy żeby mój T. wstał do syna bo ostro zabaniaczył ze szfagrem.
Także ja też dziś nie wyspana.
Mój mąż chętnie wstaje, nie ma problemu. Wczoraj wrócił późno z pracy to dałam mu się wyspać. Ale dla mnie to syn wstaje po 6 a dla niego 7-8 [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dzień dobry! A Wy spać nie możecie w niedzielę rano? ;P ja piszę z łóżka, młoda je śniadanie i układa puzzle, mam chwilę dla siebie i poduszki ;)
 
reklama
Strasznie mi się to imię podoba:)
A Twoja teściowa jest znośna? Czy zołza?
U mnie w rodzinie nikt się tak nie nazywa.
Imiona często nam się z kimś kojarzą dlatego każdemu podoba się co innego.
He he no masz rację że każdemu co innego i to właśnie przez te skojarzenia :-) no a Różyczka to jak to teściowa znośna ale lubi się wtrącać :-)
 
Do góry