reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My mówimy dzisiaj rodzeństwu :-) przyszłym wujkom i ciociom :-) dla dziewczynki mamy imię Apolonia po mojej cudownej babci a dla chłopca imię Jan po dziadku mojego P. :-)

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Mieliśmy wczoraj powiedzieć teściom, ale jakaś wewnętrzna obawa nas trzyma z tą nowiną do usg. Wtedy wymyślimy jakiś fajny sposób. U mnie wie tylko mama.

Imiona? To jest temat dramat [emoji23]. Podoba mi się Aurelia, Alicja, Oliwia, Gaja, Iga, Inga, Aniela, Olga.
U chłopców gorzej. Gabriel, Leon, Nikodem, Tymon. I to są opcje naciągane.
Nie ma tego wow...

Z Igorem też nie było przebicia. W sumie to nie wiem czemu. Miały być imiona tylko na M i K. Byłby Mikołaj i Kornelia.

Będzie ciekawie [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ja mam Liliannę i Bernarda.
Lilka miała być Anielką (po babci mojego) lub Mają. Więc dziewczynka raczej będzie Anielką. Mój na chłopca upiera się Gabriel, ale mi się mega nie podoba [emoji14] Chciałbym Leonarda, ale za to mój się nie zgadza [emoji14]

U mnie w sumie tylko moja mama nie wie i dowie się po USG. Swojej mamie mój powiedział, bo są bardzo blisko ze sobą. Trochę się wkurzyłam, ale no niech ma. Rodzeństwo też wie.

Mój mały też ma bal w środę i kaszel. Ale on w sumie iść nie musi :) tylko wygodnie by mi było jak by poszedł, bo mam ortodontę, a w czwartek gina, a już mam starszą na głowie, bo ma ferie w przedszkolu. Kto wymyślił ferie w przedszkolu? Ale w sumie dzięki temu mam urlop [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie wzięło na sentymenty wywołałam już jakiś czas zdjęcia z wesela i nie było kiedy ich poukładać także dziś już je zrobilam. Hmm co do ciąży w tamtym tygodniu zjadłam rosół ze smakiem a w tym trzymam się od kuchni z daleka...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas we wtorek synek ma wyjazd do teatru z przedszkola a też kaszel i katar.
Żeby było śmieszniej od ostatniej choroby mieliśmy 4 dni spokoju.
 
Poklocilam się z mezem...
Bo chodzi o najbliższy szpital, byłam tam i wiem jakie są warunki, syf, twarde łóżka, byłam u jednej i drugiej bratowej, które nie polecają tego szpitala, łóżka przy drzwiach dosłownie.
Moj mąż usłyszał od kolegi któremu urodziło się tam dziecko niedawno że ten kolega chwali sobie ten szpital mimo wszystko. I mąż mi mówi że może szpital się zmienił. Ze ja mam przed oczami to co widziałam. No i poklocilismy się. Mu mówię że jako kobieta zwracalam uwagę na wszystko będąc tam, to skąd facet nie rodzac, nie będąc kobieta wie lepiej.
Maz stwierdził że już nie będzie się udzielał i nie będzie radził.
Pierwsza nasza kłótnia odkąd noszę nasze dziecko.
 
reklama
Do góry