reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam was dziewczyny wieczornie.
Dziś nie miałam czasu zaglądać w trakcie dnia na forum.
Gratulacje dla nowych wrześniowych mam:)
@Netka szacun dla ciebie jako matki - ja mam na razie tylko 1 dziecko i momentami mi się wydawało że jest hardcorowo, ale w porównaniu z Tobą to pryszcz ;)
@Arvena31 współczuję nieprzyjemnej przygody
@StarAnia współczuję Twojej znajomej - będę myśleć o niej i trzymać kciuki za jej zdrowie i dziecka[/USER]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja podobnie ja Dee preglife. Jeszcze mam dwie jakieś Moja Ciąża ale też średnie.
@dee mogę prosić namiary na tą drugą? Szukam w play sklep i nie ma :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisałam, że korzystam z preglife I ŁYKAM omegamed optima [emoji6]

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
Podobno właśnie osobom, które prowadzą zaplanowany tryb życia najczęściej trafiają się takie niespodzianki. I zmieniają życie na +.
A swoją drogą pomysł ile w związku z ciąża, dzidziusiem możesz zaplanowac [emoji16]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe myślę że powoli się muszę przyzwyczajać do takiego życia i cieszę się że połowę rzeczy będzie nieplanowanych [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. I ja chciałam tu dołączyć. To super grupa wsparcia. Dwie kreseczki na teście pojawiły się przed wczoraj. To był 3 cykl starań.Udało się.Jestem wrześnióweczką. To moja druga ciąża ale emocje te same.I zabawna sytuacja przy tym bo kalkulator terminu porodu pokazuje datę 08.09.2018. Moja pierwsza córa urodziła się właśnie 8 września 2014.

Mi kalkulator pokazuje na 21/09 a to rowniez data urodzin mojej pierwszej cory.
 
Witam nowe mamusie [emoji8]I z całego serduszka gratuluję i życzę nudnych 8 mc [emoji2]

Ja już na nogach piję kawę zaraz śniadanko potem zestaw witaminków [emoji2]
Wczoraj byłam praktycznie nieprzytomna, może dziś będzie lepiej.
 
reklama
Witam z rana :)
My już mamy jednego skarba, synka, ma ponad 3 lata. Wtedy udało się od razu. Teraz za trzecim razem. Już były chwilę zwątpienia, bo ze względu na moją umowę w pracy to była ostatnia szansa. Świąteczny cud [emoji7].

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry