reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam się i ja z rana [emoji3]ale wczoraj się rozpisalysie nadrobienie zajęło by mi chyba cały dzień [emoji28]ja tez już kawusie robię jakoś ostatnio nie mogę spac długo nie wiem czy to przez ciąże czy przez katar. Dziś tez mamy intensywny dzień jak wczoraj i już mi się nie chce taka się leniwa jakaś zrobiłam
Miłego dnia [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry [emoji4] dziewczyny czy macie zgage? Pierwszy raz jej doświadczyłam gdy byłam w 8 miesiącu ciąży a później był spokój. Do wczoraj bo od wieczora męczy mnie z przerwami. Chyba zwariuje jeśli tak będzie do końca.
 
A Ja dziś o dziwo energii mam w sobie dużo wysprzątałam domek gotuje pomidorową z ryżem i do tego naleśniki z serem... wiem , że to mało niedzielny obiad , ale mam mega ochotę na to :p
 
My z moim B staraliśmy się maj czerwiec lipiec sierpień i nic, mówił że ma dość bo czuje się jak byk rozrodczy, i przestaliśmy. Na początku grudnia byliśmy na wyjeździe i tak się zrelaksowalismy że o proszę jest ;)
Ja nie przyjmuje żadnych leków, ani witamin ani kwasu foliowego ani nic. Jest to ciąża bez spiny. Zobaczymy co lekarz na wizycie powie i wypisze to się będzie stosować.
Raz dziennie pije bombę owocowo warzywna, biorąc pod uwagę że mi ciągle nie dobrze to i tak dużo hehe ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Wydaje mi się , że kwas foliowy powinnaś przyjmować jest on bardzo ważny!
 
Cześć dziewczynki;) a ja dopiero wstałam. Syn przebudził się o 5 i już myślałam że po spaniu, ale zasnął jeszcze bąbelek:) Jak ja się wyspałam, już nie pamiętam kiedy tak spaliśmy:) ale mam humor! Życzę wam cudownej niedzieli, braku nudności itp. :D:D
 
reklama
A my w trójkę w łóżku, oglądamy "mój brat niedźwiedź" :) jestem głodna, ale nie chce mi się wstawać :p
 
Do góry