reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam z wieczora :) @Arvena31 nie zazdroszczę przygody :/
My po wizycie u znajomych. Atmosfera napięta, koleżanka w szpitalu, zatrzymują jej poród w 31 t.c. Musi wytrzymać jeszcze min. 2 tygodnie. Malutka Liwia ma dużą wadę serca, a jej mama podejrzenie raka szyjki macicy (akcja porodowa rozpoczęła się na kilka godzin przed tym, jak mieli pobierać wycinek do badań i teraz tego nie mogą zrobić...). Siedzieliśmy u jej mamy, z jej mała, roczna córeczka, katastrofa... Trzymajcie kciuki za nie!
Ja właśnie wcinam najgorszy syf na świecie, czyli zupkę z vifonu, bo chodzila za mną od dwóch dni i juz nie wytrzymałam :p
 
reklama
Witam z wieczora :) @Arvena31 nie zazdroszczę przygody :/
My po wizycie u znajomych. Atmosfera napięta, koleżanka w szpitalu, zatrzymują jej poród w 31 t.c. Musi wytrzymać jeszcze min. 2 tygodnie. Malutka Liwia ma dużą wadę serca, a jej mama podejrzenie raka szyjki macicy (akcja porodowa rozpoczęła się na kilka godzin przed tym, jak mieli pobierać wycinek do badań i teraz tego nie mogą zrobić...). Siedzieliśmy u jej mamy, z jej mała, roczna córeczka, katastrofa... Trzymajcie kciuki za nie!
Ja właśnie wcinam najgorszy syf na świecie, czyli zupkę z vifonu, bo chodzila za mną od dwóch dni i juz nie wytrzymałam :p
O Boże... co ona musi przeżywać... :( Nawet sobie nie wyobrażam.
 
Nie martw się.

Z dziewczynami byłam w 6 tc. A na kolejnej wizycie w 8 tc dopiero mi założył.
Ja byłam teraz u gin i też mi nie założyła a jestem w 6tc. Byłam u niej w 4tyg i mówiła że zalozy mi w 6tyg i nie założyła. Teraz mam iść w 8 i chyba już mi założy. Zobaczymy.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za info. Chce wiedzieć czego się spodziewać na tej pierwszej wizycie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byle ginekolog założył do 10tyg ;)
Jak Wasze wieczorne samopoczucie? U mnie piersi ciężkie jak wody, gorące, ciągną, swedza (w sumie to był pierwszy objaw), a do tego bok mnie boli. Nic to, wszelkie bóle ukoją chipsy i cola oraz fajny film ;)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę w poniedziałek i z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czego się boisz? Głowa do Góry ;)
Ja się dopiero zapisze w poniedziałek. We wtorek zrobię test jeszcze.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze lubię mieć wszystko zaplanowane a dzidziu zrobił mi niespodziankę [emoji3] jakbym planowała to wcześniej brała bym kwas foliowy zmieniła dietę na nieszczęście na początku grudnia miałam zapalenie oskrzeli i brałam antybiotyk to dla mnie zgroza

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno właśnie osobom, które prowadzą zaplanowany tryb życia najczęściej trafiają się takie niespodzianki. I zmieniają życie na +.
A swoją drogą pomysł ile w związku z ciąża, dzidziusiem możesz zaplanowac [emoji16]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry