reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A ja dziś robię zupę pomidorową:)

Też mi się nic nie chce , ale myślę że nikt za mnie nie popierze , ani nie posprząta ;)
Mąż w pracy . Pomaga mi jak może , ale też wraca zmęczony. Wolę spędzić z nim czas wieczorem niż ma sprzątać :)
Mam to samo myślenie. Wolę porobić co trzeba w domu, a potem sobie odpoczywać z mężem lub też bawić się z córcią.
Antybiotyk chyba działa, bo czuję się lepiej. Zabieram się za obiad.
 
reklama
Dzięki dziewczyny.
Poprasowałam i leżę was podczytuje..
Wyjęłam udka z kurczaka i jak odmarzną będę obsmażyć i w sos. Może z kaszą gryczaną i buraczkami. Jeszcze coś zielonego.. Może mizerię.. zobaczę co mi na bazarku podpasuje.
Właśnie się doczytałam że czereśnie mają dużo jodu. A potrzebujemy to dużo w ciąży.. więc z kg przyniosę..

Mała dziś leniwie mało się rusza.. chyba brakuje jej codziennych spacerów mamy.. dziś nadrabiam.. miłego dnia.

Załączam różową część księżniczkowej szafy.. to co niebieskie widac to po synku..hihi
20180620_110440.jpg
 

Załączniki

  • 20180620_110440.jpg
    20180620_110440.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 269
Dzięki dziewczyny.
Poprasowałam i leżę was podczytuje..
Wyjęłam udka z kurczaka i jak odmarzną będę obsmażyć i w sos. Może z kaszą gryczaną i buraczkami. Jeszcze coś zielonego.. Może mizerię.. zobaczę co mi na bazarku podpasuje.
Właśnie się doczytałam że czereśnie mają dużo jodu. A potrzebujemy to dużo w ciąży.. więc z kg przyniosę..

Mała dziś leniwie mało się rusza.. chyba brakuje jej codziennych spacerów mamy.. dziś nadrabiam.. miłego dnia.

Załączam różową część księżniczkowej szafy.. to co niebieskie widac to po synku..hihiZobacz załącznik 869109
Ja wypralam ostatnie ubranka. ;) Chyba ostatnie...

Ale mi smaka narobiłaś na te udka. [emoji13] [emoji7]
 
A jeżeli jesteś objęta ubezpieczeniem grupowym u swojego pracodawcy to zanosisz mu tylko akt urodzenia dziecka i to on załatwia już wszelkie formalności w ubezpieczalni. Pieniądze są bardzo szybko wypłacane [emoji846] u mnie w pracy dowiedziałam się, że to kwestia tygodnia. Jeżeli masz ubezpieczenie indywidualne to czeka Cię wizyta w oddziale z aktem urodzenia i pewnie dowodem os. wypełniasz wniosek i również kilka dni na wypłatę pieniążków.

@StarAnia dobrze prawi - albo 12 miesięcy 80% albo 6 miesięcy 100% a potem 60% wypłacają. Zobacz załącznik 868832Zobacz załącznik 868833

Dzięki za info :) 80% wybieram później urlop zaległy ,a później ogólnie to się zobaczy jak dzidzia pozwoli ;)
 
No ledwo zipie!!! Miałam spać nie śpię patrzę słońce to wypralam rozm 62 i cofam co powiedziałam dużo tego poukładane tam nie widać a 3pelne sznurki na dworze, pije kawę bo muszę dojść do siebie zaraz przyjdą córki zjedzą lazanki które robiłem byle jak aby było bo jakiś sił nie mam, zabieram synka z przedszkola i jade z nimi robić zdjęcia do dowodów zbieram się dość długo a że na kolonii będą mieć wycieczkę promem na wyspę Szwecka to musiałam się zmobilizować...... I przyszedł kocyk!!!!! Dobrze ze to inpost zapłaciłam karta bo nawet z domu nie mam sił wychodzić i wiecie co jest boski!!!! Piękny, miękki taki ekskluzywny!!!! Wiem że drogi ale wart tej ceny więc wam polecam kolor błękit śliczny i ta miękkość baby będzie zadowolone teraz to mam nadzieję że go nie upapram czymś i że nikt mi nie ukradnie!!!!! :realmad:
A w ogóle dużo tego na początku do prania bo i został mi rozm 68,posxielo,pieluszki i czapki skarpetki, jejku przy 4 dzieci to ja od Żelazka nie odejde pocieszam się że teraz przy trójce nawet sprawnie mi to idzie, ale nie mogę pozwolić sobie na zastój bo wtedy gromadzi się wszystko na raz.....
 
reklama
No ledwo zipie!!! Miałam spać nie śpię patrzę słońce to wypralam rozm 62 i cofam co powiedziałam dużo tego poukładane tam nie widać a 3pelne sznurki na dworze, pije kawę bo muszę dojść do siebie zaraz przyjdą córki zjedzą lazanki które robiłem byle jak aby było bo jakiś sił nie mam, zabieram synka z przedszkola i jade z nimi robić zdjęcia do dowodów zbieram się dość długo a że na kolonii będą mieć wycieczkę promem na wyspę Szwecka to musiałam się zmobilizować...... I przyszedł kocyk!!!!! Dobrze ze to inpost zapłaciłam karta bo nawet z domu nie mam sił wychodzić i wiecie co jest boski!!!! Piękny, miękki taki ekskluzywny!!!! Wiem że drogi ale wart tej ceny więc wam polecam kolor błękit śliczny i ta miękkość baby będzie zadowolone teraz to mam nadzieję że go nie upapram czymś i że nikt mi nie ukradnie!!!!! :realmad:
A w ogóle dużo tego na początku do prania bo i został mi rozm 68,posxielo,pieluszki i czapki skarpetki, jejku przy 4 dzieci to ja od Żelazka nie odejde pocieszam się że teraz przy trójce nawet sprawnie mi to idzie, ale nie mogę pozwolić sobie na zastój bo wtedy gromadzi się wszystko na raz.....
Ja wieszam tak aby NIE PRACOWAĆ nienawidzę prasować i jestem panią perfekcyjne rozwieszanie prania by się nie gniotło...
 
Do góry