reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Macie już prawie wszystko ogarnięte, ja mam aż wózek i trochę ciuszków od bratowej. Żeby kupować rozmiar 68 to nawet przez myśl by mi nie przeszło... straszenie duże mi się wydają. Nie mam żadnego rozka , kocyka czy ręcznika nawet nie wiem ile tego kupić . Ciągle mi się wydaje że jeszcze duuuzo czasu . Trochę Wam zazdroszczę tego że potraficie się tak zmobilizować
 
Macie już prawie wszystko ogarnięte, ja mam aż wózek i trochę ciuszków od bratowej. Żeby kupować rozmiar 68 to nawet przez myśl by mi nie przeszło... straszenie duże mi się wydają. Nie mam żadnego rozka , kocyka czy ręcznika nawet nie wiem ile tego kupić . Ciągle mi się wydaje że jeszcze duuuzo czasu . Trochę Wam zazdroszczę tego że potraficie się tak zmobilizować
To ja mam przygotowane do 86 , bo tak myślę ,że kiedy co ja kupię potem z dzidziusiem. Tym bardziej,że mieszkam na wsi , a przez internet nie lubię kupować ubranek ;)
 
No a Mikołaj mam wrażenie że jak na brzuchowe dziecko to śpi stanowczo zbyt mało. Pomijam, że pisałyśmy wczoraj o bólu gdy dziecko kopie. Mikołaj ma ostatnio ciągle chyba ubaw z naparzania matki - dosłownie syczę z bólu. A w kopaniu. Skakaniu czy Bóg wie co on tam wyczynia WCALE nie przeszkadza mu czy chodzę i nim kołyszę czy nie.... I tak sobie myślę jak on będzie taki hiperaktywny po porodzie to ja chyba zejdę śmiercią tragiczną...
mój też jest bardzo aktywny z reguły, dlatego się dziwię, co to za ciche dni :p ostatnio nawet nie pozwalał mi się garbić podczas siedzenia, bo tylko co się przygarbiłam to mi od razu skopywał żebra i już sobie wyobrażałam jak krzyczy tam PROSTUJ SIĘ MATKA!!

@Mama7 jak to widzę, to coraz bardziej sobie uświadamiam jak jestem w lesie z wyprawką :D no ale dzisiaj ma nam przyjść komoda, to będzie mobilizacja!
 
Hejo [emoji4] melduje się i ja dostałam dzisiaj insulinę [emoji20]
U mnie wyprawka prawie gotowa, zostaje przywieźć i wyprać wózek, no i pranie mi jeszcze zostało... A to moje dzisiejsze zakupy na poprawę humoru
IMG_20180620_120315.jpg
IMG_20180620_120345.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180620_120315.jpg
    IMG_20180620_120315.jpg
    72,8 KB · Wyświetleń: 294
  • IMG_20180620_120345.jpg
    IMG_20180620_120345.jpg
    96,6 KB · Wyświetleń: 298
Dziewczyna bo tak sie zastanawiam. Szyję na maszynie i przeglądam różne fora o pieluszkach wielorazowych. Myślę by zacząć Szyc. Kto z was miał doczynienia z pieluszkami wielorazowymi?
 
Ja to mam mało ubranek podług was :sorry2:
A z rozm 68 to nie wiem czy może ze dwie czy trzy sztuki tylko.
Macie już prawie wszystko ogarnięte, ja mam aż wózek i trochę ciuszków od bratowej. Żeby kupować rozmiar 68 to nawet przez myśl by mi nie przeszło... straszenie duże mi się wydają. Nie mam żadnego rozka , kocyka czy ręcznika nawet nie wiem ile tego kupić . Ciągle mi się wydaje że jeszcze duuuzo czasu . Trochę Wam zazdroszczę tego że potraficie się tak zmobilizować
Ja nastawiam się bardziej na rozmiary 50-56, brzuch póki co mam raczej mały, na usg nasza dziewczynka też jest malutka, ja też jestem raczej z tych drobnych (przynajmniej kiedy nie ważę 68 kg :D) i sama urodziłam się mierząc 50 cm, S. też nie jest koszykarzem więc wątpię, żeby 62 i 68 były nam bardzo szybko potrzebne. My przygotowaliśmy tylko pokój (ściany i meble) poza tym nie mamy absolutnie nic, od 1 lipca chcemy zacząć zamawiać wózek, łóżeczko, wszystkie apteczne rzeczy oraz resztę ciuchów i przyborów oraz akcesoriów dla dzidzi i dla mnie.

Ja się czasem zapominam ale u mnie kończy się to przypomnieniem w postaci impulsu bólowego. ;)
Ja dzisiaj zapomniałam się pierwszy raz od dawna i poderwałam się za szybko, aż mnie lekko zaćmiło z bólu.

(...)
U mnie wyprawka prawie gotowa, zostaje przywieźć i wyprać wózek, no i pranie mi jeszcze zostało... A to moje dzisiejsze zakupy na poprawę humoruZobacz załącznik 869203Zobacz załącznik 869206
To z Tuptusiem boskie <3 :D
 
mój też jest bardzo aktywny z reguły, dlatego się dziwię, co to za ciche dni :p ostatnio nawet nie pozwalał mi się garbić podczas siedzenia, bo tylko co się przygarbiłam to mi od razu skopywał żebra i już sobie wyobrażałam jak krzyczy tam PROSTUJ SIĘ MATKA!!

@Mama7 jak to widzę, to coraz bardziej sobie uświadamiam jak jestem w lesie z wyprawką :D no ale dzisiaj ma nam przyjść komoda, to będzie mobilizacja!
Mój też dzisiaj strasznie leniwy , przez ostatnie dni nieźle dawał popalić a od wieczora jakoś spokojny . Ale wiadomo nasze dzieci też reagują na nasze zmęczenie, na tą okropną duchotę .
Póki czuje że chociaż troszeczkę się rusza to nic się nie martwię :)
 
Ja nastawiam się bardziej na rozmiary 50-56, brzuch póki co mam raczej mały, na usg nasza dziewczynka też jest malutka, ja też jestem raczej z tych drobnych (przynajmniej kiedy nie ważę 68 kg :D) i sama urodziłam się mierząc 50 cm, S. też nie jest koszykarzem więc wątpię, żeby 62 i 68 były nam bardzo szybko potrzebne. My przygotowaliśmy tylko pokój (ściany i meble) poza tym nie mamy absolutnie nic, od 1 lipca chcemy zacząć zamawiać wózek, łóżeczko, wszystkie apteczne rzeczy oraz resztę ciuchów i przyborów oraz akcesoriów dla dzidzi i dla mnie.


Ja dzisiaj zapomniałam się pierwszy raz od dawna i poderwałam się za szybko, aż mnie lekko zaćmiło z bólu.


To z Tuptusiem boskie <3 :D
Ja też myślałam że moja będzie mała bo ja 2600 tatuś 2800 ale mała jakaś duża, zobaczymy w poniedziałek co powie lekarka [emoji4] kupiłam w h&m za 30 zł jest jakaś promocja [emoji4]
 
reklama
Ja też myślałam że moja będzie mała bo ja 2600 tatuś 2800 ale mała jakaś duża, zobaczymy w poniedziałek co powie lekarka [emoji4] kupiłam w h&m za 30 zł jest jakaś promocja [emoji4]
Mi już nawet lekarz mówił, że Blanka jest mała, ale chyba coś zobaczył w moich oczach, bo zaczął tłumaczyć, ze w żadnym razie nie mam się tym stresować, bo wszystko jest w normie... no ale jest mała. I to wcale nie jest źle jak dziecko jest mniejsze.
 
Do góry