reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja młode ziemniaki, surówka i jajko sadzone.
A chłopcy zamiast jajka pałki z kurczaka w sosie (z wczoraj będą mieć bo zrobiłam im specjalnie więcej) Lubią to niech jedzą :-p
 
reklama
Ja urlop biorę roczny 80% pensji. Wole 20% mniejszą pensje niż potem szok, że pół roku dostaje niewiele więcej niż połowę. Potem wybieram zalegly urlop.
Na obiad kurczak w zielonym curry z cukinia i pieczarkami z makaronem ryżowym. No a na deser brownie. Do kawy zresztą też.
Zrobiłam sobie śniadanie do łóżka: uwaga: płatki kukurydziane na mleku hahaha :) i dalej siedzę pod kołdra. Kawkę musze se tylko donieść.
 
Ja też 80% ;)
Na obiad rosół, a drugie to nie wiem, może jakiś makaron bo mam mięso mielone w lodówce:confused:

mój kurczaczek coś mało aktywny od wczoraj, dobrze ze dzisiaj zajecia gimnastyczne i słuchanie serduszek, jutro wizyta u mojej gin, a w piątek w szpitalu, będzie osłuchany i sprawdzony jak ta lala :D
 
Ja też 80% ;)
Na obiad rosół, a drugie to nie wiem, może jakiś makaron bo mam mięso mielone w lodówce:confused:

mój kurczaczek coś mało aktywny od wczoraj, dobrze ze dzisiaj zajecia gimnastyczne i słuchanie serduszek, jutro wizyta u mojej gin, a w piątek w szpitalu, będzie osłuchany i sprawdzony jak ta lala :D
To ma tydzień podglądania :) Tak sobie myślę, że te nasze dzieci biedne, nawet w brzuchu są podglądane, zero intymności, a może właśnie uczy się dłubać w nosie ;)
 
A ja dziś robię zupę pomidorową:)

Też mi się nic nie chce , ale myślę że nikt za mnie nie popierze , ani nie posprząta ;)
Mąż w pracy . Pomaga mi jak może , ale też wraca zmęczony. Wolę spędzić z nim czas wieczorem niż ma sprzątać :)
 
Cześć dziewczyny.
Na mnie dzisiaj czeka góra prasowania. A wypożyczyła sobie fajne książki i zapewne stracę poczucie czasu..
Co robicie na obiad dzisiaj? Szukam inspiracji bo wydaje mi się że ciągle to samo u nas. Tylko błagam nie każcie mi pierogów kleić.

Ja mam chęć na boloński garnek. Rurki , mielone, pomidory przyprawy posypać serem.
 
reklama
Witam,
u mnie dzisiaj kalafiorowa plus hamburgery :happy: zaraz zabieram się za ogarnięcie domu...tylko jakoś tak mocy sprawczych brak ;-) ;) dzisiaj w koncu sie wyspalam bo poprzedniej nocy obudzilam się o 1:00 i nie spałam do 5:00 :eek: myslalam ze oszaleje.
Moja mała kopie bardzo, wczoraj cały brzuch mi podskakiwał, ewidentnie rosnie bo i kopniaki coraz mocniejsze :happy:
Jak chodzi o swiadczenia to ja decyduje sie na 80% przez cały rok, tak jak któraś z Was pisała to najkorzystniejsza z opcji.
Muszę w końcu wybrać się do położnej wypełnić deklaracje bonod ostatniego porodu zmienil się adres itp., a zbieram się jak sójka za morze....
 
Do góry