reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny! Wpadłam na chwile zobaczyć co słychać, duuuzo nadrabiania mi zrobiliście [emoji51] jak wasze brzuszki, rosną? Pochwalcie sie! Mój juz pomalutku wystaje a to dopiero 10 tydzień, całusy dla wszystkich i trzymam kciuki za was! I obyście miały mniej obaw i nerwów bo widzę ze wiele z Was strasznie niepotrzebnie panikuje i nakręca pozostałe dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tu mój brzuchol [emoji1405][emoji1405][emoji1405]
32ee043a51a5049a5afe48f158b49417.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Was dziewczyny podziwiam za to sprzątanie, gotowanie itp ... dla mnie "wyczynem " jest zrobienie make up z rana na stojąco ... mdłości wracają falami :/ jest chwilę lepiej a potem wracają ze zdwojoną mocą :/ niby jestem głodna a jak zjem to jest jeszcze gorzej :/ u mnie dopiero 7+2 więc pewnie jeszcze się pomęczę ... gin chciał mi dać l4 ale ja uwielbiam swoją pracę więc nie chciałam się pozbawić tej przyjemności [emoji12]

A Wam kiedy przeszły mdłości ?

Włosy ufarbowane [emoji2] i bez pawika [emoji12]

Miłej niedzieli Dziewczyny [emoji8]


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
Kuchcikowa ja 11 tc i też już trochę wystaje , również śle całusy piękny brzusio.
Ekumi mi mdłości ustąpiły koło 9 tygodnia, teraz mam czasem rano ale takie lekkie i przechodzą jak coś zjem :)
 
A ja właśnie ciasto wstawiłam, bo popołudniu teściowie na kawę przyjadą. Chociaż mnie na samą myśl o słodkim niedobrze jest. Od dwóch tygodni kawy nie piłam bo mi śmierdzi ale dzisiaj się skusilam bo trochę mi lepiej. Niestety zaraz tego pozalowalam. Mdłości wracają falami. Wczoraj był lepszy dzień, dzisiaj chyba znowu gorszy. Ale i tak mam wrażenie że już trochę łagodniejsze są. Zaraz biorę się za robienie obiadu.
 
Ja Was dziewczyny podziwiam za to sprzątanie, gotowanie itp ... dla mnie "wyczynem " jest zrobienie make up z rana na stojąco ... mdłości wracają falami :/ jest chwilę lepiej a potem wracają ze zdwojoną mocą :/ niby jestem głodna a jak zjem to jest jeszcze gorzej :/ u mnie dopiero 7+2 więc pewnie jeszcze się pomęczę ... gin chciał mi dać l4 ale ja uwielbiam swoją pracę więc nie chciałam się pozbawić tej przyjemności [emoji12]

A Wam kiedy przeszły mdłości ?

Włosy ufarbowane [emoji2] i bez pawika [emoji12]

Miłej niedzieli Dziewczyny [emoji8]


f2w3rjjgibqsdkeo.png
Mam.to samo u mnie 8tydz idzie...ale.juz nie moge sobie poradzic nie wstaje z lozka nie jestem w stanie wogole sprzatac ani nic ...

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Hej dziewczynki[emoji5]
Ja juz po Kosciele i po obiedzie. Teraz lezakuje z Mezem, zeby sie obiadek ulozyl. Noc mialam ciezko, od 2 nie moglam wogole spac. Chyba dopiero kolo 5 mi sie udalo.
Za niedlugo wybieramy sie na zakupy, po plytki, kibelek i rozne rzeczy do lazienki.
Ja mam mdlosci ale wieczorne. Wczoraj to mialam jakas kumulacje, bo co zjadlam, to biegiem lecialam do wc. Masakra jakas. Zobaczymy jak to dzis bedzie.
Zycze wam wdzystkim milej i spokojnej niedzieli[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry