reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pikolo o matko co za wrr u nas całkiem sporo ludzi ma domy postawione do wynajęcia z paroma mieszkaniami I wynajmuje,

Magdalena super udanego wypadu



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas male miasteczko bo okolo 10tys mieszkancow a ogłoszenie o wynajem jedno i to jeszcze kawalerka do generalnego remontu za cene jak w Warszawia. Masakra jest jakas.
 
reklama
Venus dużo zdrówka dla synka i szybkiego powrotu do domu.

Manki dla Ciebie też zdrówka.

Ja też będę musiała niedługo zafarbowac włosy. Tylko że ja zawsze farbuje sama i najlepiej mi odpowiada farba Garnier ale taka mocno rozjasniajaca. A teraz chyba nie powinnam taka farbowac. Tylko że inne tominie chcą złapać koloru albo robi się taki złoto-rudawy odcień. Muszę przejrzeć na nowo farby. Albo raz pójdę do fryzjera niech mi zrobi porządnie i dobra farba dozwolona w ciąży. Tylko jeszcze muszę mieć kiedy...

My spędziliśmy sympatyczny wieczór u sąsiadów. Dowiedzieli się o ciąży. To są ludzie w wieku prawie moich rodziców ale mamy bardzo dobre kontakty. A że oni swoich wnuków nie mają to moich chłopaków traktują trochę jak swoje wnuki. I ucieszyła się że będzie kolejne. Stwierdzili że będzie wesoło
emoji3.png
A oczywiście wydało się bo alko nie chciałam
emoji3.png
A potem stwierdziła że popatrzyła na moj brzuch i już była pewna. Więc tak, mnie też już wybrzuszylo. A to dopiero 8/9 tydzień!! Strasznie szybko.

Spokojnej nocy
emoji9.png

My też wczoraj spędziliśmy wieczór z naszymi przyjaciółmi, ja o 1 w nocy już odpadałam...zmęczenie ciążowe nie da się pobawić:)

@ekumi ja będę farbować:)

Lilka może przeciążyłaś organizm? Ja się odrobinę szybciej męcze, i chodzę spać jak na siebie stosunkowo wcześnie. Poza tym nic mi nie jest i czuję się naprawdę ok:) Po dwóch hardcorowych ciążach wreszcie wiem co to znaczy czuć się dobrze będąc w stanie błogosławionym:p

@Nevka jakie "urocze" staruszki:) Pamiętam jak ja w zaawansowanej ciąży z Gabrysiem poszłam na bierzmowanie bratowej do kościoła. Stałam z teściami bo mój mąż był świadkiem. Obrączki już nie nosiłam z racji opuchnięcia i pani obok cały czas komentowała pod nosem "bezboznica' "bez męża z dzieckiem i do kościoła'...ja z moim teściem prawie płakaliśmy ze śmiechu. Na sam koniec musiałam wyjść bo strasznie źle się poczułam, więc tata mówi do mnie chodź to sobie zapalimy...pani o mało co na zawał nie zeszła:)))

@agunia2301 u mnie z jedzeniem jest taki problem, że większość smakuje jakby była popsuta więc jestem głodna ale nie jem bo mi to nie smakuje:p Paradoks ciążowy haha
 
My też wczoraj spędziliśmy wieczór z naszymi przyjaciółmi, ja o 1 w nocy już odpadałam...zmęczenie ciążowe nie da się pobawić:)

@ekumi ja będę farbować:)

Lilka może przeciążyłaś organizm? Ja się odrobinę szybciej męcze, i chodzę spać jak na siebie stosunkowo wcześnie. Poza tym nic mi nie jest i czuję się naprawdę ok:) Po dwóch hardcorowych ciążach wreszcie wiem co to znaczy czuć się dobrze będąc w stanie błogosławionym:p

@Nevka jakie "urocze" staruszki:) Pamiętam jak ja w zaawansowanej ciąży z Gabrysiem poszłam na bierzmowanie bratowej do kościoła. Stałam z teściami bo mój mąż był świadkiem. Obrączki już nie nosiłam z racji opuchnięcia i pani obok cały czas komentowała pod nosem "bezboznica' "bez męża z dzieckiem i do kościoła'...ja z moim teściem prawie płakaliśmy ze śmiechu. Na sam koniec musiałam wyjść bo strasznie źle się poczułam, więc tata mówi do mnie chodź to sobie zapalimy...pani o mało co na zawał nie zeszła:)))

@agunia2301 u mnie z jedzeniem jest taki problem, że większość smakuje jakby była popsuta więc jestem głodna ale nie jem bo mi to nie smakuje:p Paradoks ciążowy haha
No wlasnie hehe dzis sie waze to ogolnie kilo mniej mam ale.nie dziwie sie jak na samych papkach jestem haha potem nadrobie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Hej dzieczyny! Ale mialam wczoraj zly dzień....
Troche sie wygadam bo nie wytrzymam. Szukamy z partnerem mieszkania na wynajem, a w naszej okolicy z tym jest tak licho, ze nie ma zadnych ogloszen. Kumpela zorientowana, ze juz tak dlugo szukamy mieszkania podeslala mi link bo ktos ogłosił za tanie pieniadze 2 pokoje, no i mowie super tak jak chciałam. Dzwonie do kobitki i umawiam sie na spotkanie, mowie jej, ze tak mi zalezy ze jak bedzie wszystko ok to moge dzis podpisac umowe. Po 15 minutach od tel bylam juz ogladac mieszkanko. Spodobalo nam sie mowimy z partnerem ze bierzemy. Malzenstow po 40tce mówi, ze chca wynajac bo zmarla im matka i nie chca ponosic kosztow za mieszkanie a sprzedac nie moga. Uzgodnilismy ze dadza nam znac wieczorem i dzwoni, mowi prosze przyjechac jutro o 15tej na podpisanie umowy. Po 20tu minutach napisala, ze niestety drugi współwłaściciel zrezygnowal z wybajmu i oferta nieaktualna.... Myslalam, ze mnie szlag trafi tak sie wściekłam.
Nie dawalo mi to tak spokoju, ze zadzwonilam z drugiego nr, podalam sie za inna osobe zainteresowana mieszkaniem, a ona do mnie zapraszam do obejrzenia mieszkania. Pozniej patrze na ogloszenie a tam czynsz podniesiony o 100 zl w gore. Napisalam do niej tylko smsa, ze jesli chodzilo jej o finanse to moge zaplacic jej wiecej ale juz mnie olala i nie odpisuje...
Znam ten bol.tylko ze u nas mieszkan duzo a drogo.a jak mowilismy ze z dziecmi to od razu odmowa.wola wynajmowac studentom :/

My po przeprowadzce. Caly czas sprzatamy. 2 dni roboty do 23 :/ padam na ryj.na dodatek tak mnie wywala ze chodze jak matka kwoka :/ jutro dzieci do zlobka,przedszkola to troszke odpoczne. Jestem strasznie zmeczona.

Co do zachcianek to ja mam jakies dziwne. Pragnie mi sie grochowki :)
U mnie w 1 i 2 ciazy chcialo mi sie kinder bueno :) jadlam w kilogramach :)
Zaczelo mnie mdlic od kilku dni ,glodna jestem ale jak zaczynam jesc to mi sie odechciewa :/ wszystko mi smierdzi. Maz mi znowu robote do domu przyniosl i dzisiaj bedzie sie trzeba za to zabrac. Zabral teraz core do tesciowej ,a jak moje dzieci sa rozdzielone to sa bardzo grzeczne ,wiec mam chwilke spokoju.odkurzylam,posprxatalam ale czekam az mi polki zawiesi bo nie mam gdzie rzeczy poukladac .

Milego dnia!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znam ten bol.tylko ze u nas mieszkan duzo a drogo.a jak mowilismy ze z dziecmi to od razu odmowa.wola wynajmowac studentom :/

My po przeprowadzce. Caly czas sprzatamy. 2 dni roboty do 23 :/ padam na ryj.na dodatek tak mnie wywala ze chodze jak matka kwoka :/ jutro dzieci do zlobka,przedszkola to troszke odpoczne. Jestem strasznie zmeczona.

Co do zachcianek to ja mam jakies dziwne. Pragnie mi sie grochowki :)
U mnie w 1 i 2 ciazy chcialo mi sie kinder bueno :) jadlam w kilogramach :)
Zaczelo mnie mdlic od kilku dni ,glodna jestem ale jak zaczynam jesc to mi sie odechciewa :/ wszystko mi smierdzi. Maz mi znowu robote do domu przyniosl i dzisiaj bedzie sie trzeba za to zabrac. Zabral teraz core do tesciowej ,a jak moje dzieci sa rozdzielone to sa bardzo grzeczne ,wiec mam chwilke spokoju.odkurzylam,posprxatalam ale czekam az mi polki zawiesi bo nie mam gdzie rzeczy poukladac .

Milego dnia!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie sie martwie, ze pozno znajdziemy mieszkanie i ja bede na ostatnich nogach i bede miala ciezko z ogarnieciem wszystkiego. Fajnie, ze juz jestescie po przeprowadzce :)
 
reklama
Do góry