reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja już mam mniej więcej ten punkt już obcykany gdzie maluch przesiaduje [emoji14] pierwszy raz z godzinę szukałam a teraz praktycznie przykładam i mam [emoji1364] i pamiętaj ze to nie wyrocznia [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem ja tez juz wyczulam gdzie lezy fasolinka [emoji6]

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Lola będzie dobrze, zobaczysz:) Coś czuję że już nikt stąd nie ucieknie i oby tak było:)

Zosia siusiaka niektórzy i około 13 tc umieją znaleźć;)

U nas w tym roku wesela 27.07, 14.08, 21.09 i 14.10, więc wrześniowe odpadnie, a na październikowe może chociaż na ślub pójdziemy :-)
 
Anik jak po wizycie??? Czekamy na wieści.

A wiecie że dzisiaj jest dzień pozytywnego myślenia [emoji3] w rmf-ce trabili o tym cały dzień. I u mnie też dzisiaj zdecydowanie pozytywne myślenie. Mdłości mam czasami okropne, w końcu cycki zrobiły mi się twardsze i większe bo na początku w ogóle nie zareagowała na ciążę, plamienia nie mam, brzuch raczej nie boli a jeśli już to tylko chwile, za to jak spojrzałam dzisiaj w lustro w łazience to się przerazilam tak mnie wybrzuszylo jak conajmniej 4miesiac. No więc chyba wszystko jest ok. Musi być ok!! Fasolka na pewno ładnie rośnie. Nie może być inaczej.

W weekend muszę wyciągnąć ze strychu moje stare spodnie ciążowe i przymierzyć czy jakieś będą dobre. Dobrze ze ich nie wyrzuciłam albo nie oddałam.

Ania szybkiej przeprowadzki życzę.
 
Mam nadzieję, bo cały czas jem... Moja koleżanka z pracy powiedziała mi, że skapła się, że jestem w ciąży, bo zaczęłam mówić tylko o jedzeniu [emoji1] [emoji1]

Dziewczyny jutro idę na wizytę i czuję ekscytację, ale i też się trochę boję...

f2w3rjjgyxbhua3h.png

Lola87 mam niestety to samo - wilczy apetyt! Młodości rownież ale jestem cały czas głodna :) okropne uczucie :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę wam że macie jakieś objawy ciąży to daje chociaż jakiś względny spokój. U mnie nie ma żadnych objawow:( w prawdzie jest ok ale różnie może być.
 
reklama
Do góry