reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
jagus_87 haha niunia zgadłaś ..padam na pyszczek :) Ale mamcia już prawie obrobiona, jeszcze tylko kuchni i szafy na wymiar brak:)
Zatoki puszczają po auqmentinie ...już mi lepiej i to znacznie bo nie rozsadza mi szczęki i pół twarzy okropny ból.
A Ty jak tam niunia ?
 
reklama
Nie wyobrażam sobie [emoji52]

@nimitii jak się czujesz? Jutro wizyta, na którą jedziesz?
@pyzunia jak u Ciebie? Czy coś się wyjaśniło ?

Jeszcze nie wiem nuc do konca tylko wiem tyle ze jesli cos jednak rosnie to jednak w macicy.
f2w3rjjgpsehityp.png
 
Dziewczyny u mnie w porzadku:) serduszko ladnie bije:) ciaza juz nie jest mlodsza.. Wyrownalo sie z terminem.. Roznica 2 dni:) mam skierowanie na prenatalne te pierwsze.. Z corka nie bylam na tych pierwszych. Myslicie ze na pierwszych prenatalnych to juz widac plec?

Pani doktor szukala drugiego dzidziusia. Mi tez sie wydawalo tak jakby ze tam sa dwa ale to pewnie tylko mi sie wydawalo. Poki co serduszko widzialam jedno:) chyba ze sie tak skryly jedno obok drugiego.. Za 3 tyg na kolejnym usg bedzie wiadomo co i jak..;)
 
Anik cudne wiesci. Na tych pierwszych prenatalnych moze byc widac a nie musi.
Ide spac. Przynajmniej sprobuje. Ale jakos mi sie nie chce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry