reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja właśnie wracam z Lidla:p ciuchy ciążowe faktycznie za duże... Ale ja zawsze tak miałam z ciuchami z Lidla:p za to kupilam kołderke z poduszką do łóżeczka w fajnej cenie była a moja mama nie wytrzymała i kupiła nam ten taki śpiworek i mate ahhh te babcie...;)

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
reklama
Hej dziewczyny, patkalea super, że wszystko ok! Dobra wiadomość, ja z dnia na dzień mam wrażenie, że czuje się coraz gorzej i daje mi w kość pierwsza ciąża. Ale jeszcze 4tyg do końca pierwszego trymestru. Łudze się, że wtedy odżyję ... poza tym snuje się po domu bez życia jak cień hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I pierwsze dobre wieści cudownie.

Paula mąż mieszka teraz w Vijfhuizen i chcemy w takiej okolicy szukać . Może Haarlem.
Ja na razie czuje się w miarę. Mam mniejsze dolegliwości jak jeszcze w zeszłym tygodniu. Bolą mnie tylko sutki i mam pełne piersi, zapachy mnie niektóre wkurzają, nie wszystko mogę zjeść ale np. nie wymiotowałam. Ogólnie to nic mi się nie chce robić. Mam lenia. zbieram się zaraz po syna do teściowej i musze zrobić zakupy ale jakoś na nic nie mam ochoty. A dopytywałaś może położnej jak to wygląda z porodem w domu, a jakie są wskazania do rodzenia w szpitalu?
 
Hey wszystkim. Jestem nową zrstresowaną mamuską. Moge sie dołączyć? Wczoraj zaliczylismy pierwszą wizytę u gina i pierwsze usg. Moja fasola podobno malutka w stosunku do wieku ciazy. Nasza pani doktor twierdzi, ze byc moze cykl byl dluzszy, poniewaz karmie piersią i owulacja mogla nastapic pozniej :-) wyznaczyla nam kolejna wizyte dopiero za miesiac. Chyba umre do tego czasu z niepewnisci :-(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey wszystkim. Jestem nową zrstresowaną mamuską. Moge sie dołączyć? Wczoraj zaliczylismy pierwszą wizytę u gina i pierwsze usg. Moja fasola podobno malutka w stosunku do wieku ciazy. Nasza pani doktor twierdzi, ze byc moze cykl byl dluzszy, poniewaz karmie piersią i owulacja mogla nastapic pozniej :-) wyznaczyla nam kolejna wizyte dopiero za miesiac. Chyba umre do tego czasu z niepewnisci :-(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze.Trzymam mocno kciuki i oczywiscie Witam :)
A sprawdzalas przyrost bety?moze byalabys spokojniejsza

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie sprawdzalam. Wogole bardzo malo badan mi ginka zlecila w porownaniu z tym co wy tutaj piszecie. Hmm na wsi mieszkam :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze.nie martw sie :) rzeczywoscie jak karmisz to owulacja mogla sie przesunac.spokoj i odpoczynek :) chociaz pewnie latwo posiedziec przy malym dziecku hehe

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie jestem religijna pochówek dla mnie to tez coś zbytecznego zawsze mówiłam jak umrę spalcie mnie a prochy na śmieci wyrzucie. Ale to co piszecie jest ładne, fajnie ze niektóre szpitale tak robią wiem ze są osoby którym jest wtedy łatwiej. Bardzo ładny gest.
 
reklama
ja tak mam w nocy nie mogę spać wiercę się i budzę się wcześnie a w dzień spać mi się chce. Wczoraj wstałam o 7 żeby chorobe zgłosić i po spaniu ale padłam o 13;30 i wstałam o 16;30 ;)
Ja prawie wcale w nocy nie mogę spać, a w dzień chodzę jak zombie... Mąż przychodzi z pracy, a ja idę spac...

Hey wszystkim. Jestem nową zrstresowaną mamuską. Moge sie dołączyć? Wczoraj zaliczylismy pierwszą wizytę u gina i pierwsze usg. Moja fasola podobno malutka w stosunku do wieku ciazy. Nasza pani doktor twierdzi, ze byc moze cykl byl dluzszy, poniewaz karmie piersią i owulacja mogla nastapic pozniej :-) wyznaczyla nam kolejna wizyte dopiero za miesiac. Chyba umre do tego czasu z niepewnisci :-(
Witaj! Ja też mam mniejsze dziecko z usg niż z OM, ale skoro Ty karmisz to pewnie normalne :) Ile miesięcy/lat ma Twoje dziecko? :)
 
Do góry