reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny!

Ja dzisiaj konam, a dziecko złapało już ode mnie katar także mam urwanie d.... bo marudzi i caly czas chce na ręce.... Podczytyje Was caly czas. Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty będą bardziej optymistyczne!!! Czekam na wiadomości od Was! :)
 
reklama
Przeglądałam zdjęcia syna i pobeczałam się ...teraz będą takie dwa :ninja2:
DSC_0374.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0374.JPG
    DSC_0374.JPG
    373,2 KB · Wyświetleń: 474
teraz troszkę z innej beczki... Chodzimy z mężem oboje do psychologa... Nie zeby jakaś tragedia była ale ja mam taki charakter z przeszkodami, trochę złych wspomnień z dzieciństwa i wpływa to na moje małżeństwo. Raz poszłam do mojej psych z mężem i okazało sie, że on ma podobnie jak ja tylko więcej ukrywa i jemu tez terapia duzo w życiu pomoże... Tak więc zdecydowaliśmy się spróbować i jest na prawdę super. To słowem wstępu.
Wczoraj był mój mąż u swojej psycholog i wypomniał o moim poronieniu sprzed prawie 9 lat i ona mu powiedziała, że koniecznie powinniśmy pochować dzieci. To była ciąża bliźniacza. Ja oczywiście niczego nie dostałam ze szpitala i nawet na tamten moment nie pomyślałabym o pogrzebie ale ona mówi byśmy zrobili to symbolicznie. Powiedziała, że kobieta sama najlepiej wie jakie imiona nadać dzieciom, by pochowac je gdzieś na cmentarzu gdzie będziemy mogli czasami zapalić świeczkę i przyjąć te nienarodzone dzieci w rodzinie jako obecne. To (pomimo,że wydawało mi się, że ja juz się pogodziłam ze stratą dawno) powinno dac nam spokój wewnętrzny i zmniejszyć napięcie...

Swoją drogą, w zeszłym roku byłam na pogrzebie dziecka mojej bardzo dobrej koleżanki, które zmarło przy porodzie... tragedia okropna, aż ciężko mówić ale na tym właśnie pogrzebie oprócz żalu straty tej małej Martusi czułam w sercu wielki żal, że ja nie mogłam pożegnac moich dzieci, że nie mam gdzie spełnić swojego poczucia obowiązku i odwiedzić jakieś miejsce, że nawet nie mogłam poznać płci... może coś w tym jest z pogrzebem, co? Oczywiście ja bym zrobiła to w tajemnicy i tylko z moim mężem... mam jeszcze testy ciążowe ale szkoda mi ich się pozbyć.


Przepraszam, jęsli temat za ciężki i komuś popsułam nastrój, ale tak mi przyszło przez te wszystkie nieszczęścia naszych dziewczyn...
Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł. Jeśli ma Wam to przynieść ulgę i spokój, to jak najbardziej to zróbcie. I dobrze, że o tym piszesz, bo może i innym pomóc takie spojrzenie w obliczu tragedii, kiedy już nic nie da się zrobić, a żyć trzeba dalej.

Ja nie boję się o swoją ciążę, czytając co złego u dziewczyn się dzieje, bo nie ma reguły kogo to spotka, a kogo nie. Boję się ze względu na swoją stratę. Znów w tej straconej ciąży byłam bardzo spokojna i nawet nie myślałam o poronieniu, bo pierwszą ciążę miałam książkową, więc do głowy mi nie przychodziły takie myśli, że coś może być nie tak.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam, niestety nie jestem w stanie was nadrobić, kiedy wy macie czas na pisanie? ja w pracy ledwo co 5 minut znajdę, to zdąże poczytać ;)

co do badań, to mi wyszło 480 zł, ale ze mam ubezpieczenie grupowe z pzu to część badań miałam 155 zniżki, w efekcie koncowym zapłąciłam 300 zł.
ale to i tak dużo, teraz będę tylko pewniemorgologię, może i w 20 tyg toxo powtarzać..

pytanie z innej beczki ile można zjesc ogólków koszonych/ małosolnych? no normalnie wszystko z ogórkami bym jadła :/ na obiad co drugi dzien ogórkowa, kanapka z wędliną do tego ogórek, ogórek na przegryzkę i tak w kółko ;/ :D

a i jeszcze jedno, bierzecie coś na wzdęcia? rano mam malutki brzuch a wieczorej, jakbym w 5 miesiącu była :o
 
Witam :) Wstalam o7 i nie moge zasnac :/ no kurde. Czy ktoras z Was ma problemy ze spaniem? W ciagu dnia bym spala ,chociaz nie moge. :/ chyba wstane sobie ,by kawusie zrobic

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

ja tak mam w nocy nie mogę spać wiercę się i budzę się wcześnie a w dzień spać mi się chce. Wczoraj wstałam o 7 żeby chorobe zgłosić i po spaniu ale padłam o 13;30 i wstałam o 16;30 ;)
 
Hej powiedzcie mi czy są tu mamy które plamily w ciąży z powodu krwiaka ? Opowiedzcie coś o tym ., u mnie 3 dni temu okazało się ze krwiak peknal i się oczyszcza , biorę witaminy witaminę c i dhupostal ? I moje pytanie brzmi czy długo plamilyscie ? Ja już 3 dzień plamie a przy robieniu siku bardzo mnie boli podbrzusze :( lekarka mówiła żeby się tym plemieniem nie martwić lecz jednak się tym przejmuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w mieście na cmentarzu jest grób dzieci nienarodzonych gdzie są chowane dzieci z wczesnych poronień , raz na kilka miesięcy jest ceremonia w kościele a potem pochówek we wspólnej mogile... też mamy tam jednego aniołka ... jakoś lżej jak możemy mu zapalić znicz... ale na normalny pogrzeb nigdy bym się nie zdecydowała ... to byłoby wtedy ponad nasze siły ...


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
reklama
witam, niestety nie jestem w stanie was nadrobić, kiedy wy macie czas na pisanie? ja w pracy ledwo co 5 minut znajdę, to zdąże poczytać ;)

co do badań, to mi wyszło 480 zł, ale ze mam ubezpieczenie grupowe z pzu to część badań miałam 155 zniżki, w efekcie koncowym zapłąciłam 300 zł.
ale to i tak dużo, teraz będę tylko pewniemorgologię, może i w 20 tyg toxo powtarzać..

pytanie z innej beczki ile można zjesc ogólków koszonych/ małosolnych? no normalnie wszystko z ogórkami bym jadła :/ na obiad co drugi dzien ogórkowa, kanapka z wędliną do tego ogórek, ogórek na przegryzkę i tak w kółko ;/ :D

a i jeszcze jedno, bierzecie coś na wzdęcia? rano mam malutki brzuch a wieczorej, jakbym w 5 miesiącu była :o
Jakie masz to ubezpieczenie w pzu? Bo ja tez place i nie wiem czy mam jakies znizki.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry