reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja prawie wcale w nocy nie mogę spać, a w dzień chodzę jak zombie... Mąż przychodzi z pracy, a ja idę spac...


Witaj! Ja też mam mniejsze dziecko z usg niż z OM, ale skoro Ty karmisz to pewnie normalne :) Ile miesięcy/lat ma Twoje dziecko? :)
Moj maly to juz kawał byka. W styczniu skonczyl dwa lata. Od poniedzialku odstawiamy od piersi:-)ciezko bedzie. Mlody mowi , ze przerzuca sie na colę :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ania_g21
nie jeszcze nie pytałam byłam dopiero na jednej wizycie na następną kazała przyjść dopiero po prenatalnych wtedy jak nie zapomnę to zapytam :)
 
Emzilka nie i nie idę. Beta rośnie nawet jak jest puste jajo. Tak miałam ostatnio. Nie łudzę się jutro tylko się dowiem czy będę mieć zabieg czy mam czekać aż natura zrobi swoje. Dla mnie nie ma nadzieii.
 
Paulaq u nas 8-9 nie było już ani pary w zadnym lidlu także się nie załapałam :/

Anna mam to samo w nocy niby śpię ale za to budzę się co chwilę dziś ostatni dzień W którym mogłam poleżeć W łóżku W dzień

Nessi fajnie że będziesz miała blisko mame, slodki Maluch

Justys. Becia oka i reszta powodzenia na wizycie

Dorcia byłas za tymi spodniami?

Lilika Super że się zalapalas na spodnie u nas 8-9 nie było już żadnych

Oka mi dziś babcia rosół przywiezie

Dorcia he dzięki że pytasz leżalam w lozku z przerwa na ubranie dzieci do 12

Elianna zdrówka

Aga nic nie słyszalam o limicie ogorkowym he

Patkalea super wiesci

Justys powodzenia na rozmowie w pracy

Naticzek super zakupy i fajne spotkanie

Malgocha witaj

Nimiti :(










Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emzilka nie i nie idę. Beta rośnie nawet jak jest puste jajo. Tak miałam ostatnio. Nie łudzę się jutro tylko się dowiem czy będę mieć zabieg czy mam czekać aż natura zrobi swoje. Dla mnie nie ma nadzieii.

Ja mimo wszystko mocno wierzę, że będzie dobrze... Na którą masz wizytę jutro? Daj koniecznie znać co i jak!!!!
 
Patkalea super ze dobra wiesci prxynosisz.

Justys spokojnie, będzie dobrze

Witaj malgocha, w którym tygodniu jesteś?

Zalapalam się na spodnie i biustonosze ale spodnie wzięłam M i są za duże.


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulaq u nas 8-9 nie było już ani pary w zadnym lidlu także się nie załapałam :/

Anna mam to samo w nocy niby śpię ale za to budzę się co chwilę dziś ostatni dzień W którym mogłam poleżeć W łóżku W dzień

Nessi fajnie że będziesz miała blisko mame, slodki Maluch

Justys. Becia oka i reszta powodzenia na wizycie

Dorcia byłas za tymi spodniami?

Lilika Super że się zalapalas na spodnie u nas 8-9 nie było już żadnych

Oka mi dziś babcia rosół przywiezie

Dorcia he dzięki że pytasz leżalam w lozku z przerwa na ubranie dzieci do 12

Elianna zdrówka

Aga nic nie słyszalam o limicie ogorkowym he

Patkalea super wiesci

Justys powodzenia na rozmowie w pracy

Naticzek super zakupy i fajne spotkanie

Malgocha witaj

Nimiti :(










Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam,kupiłam :) za tą cenę warto chociaż są jeszcze za duże ale Dorcia je ogarnie na maszynie..
W bokach wszyje bo odstaja i trochę skroce nogawki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry