reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja juz dziewczynki zygalam ;(cos czuje ze schudne na.poczatku....

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
4 w marcu. Powiem Ci ze ja juz się boje się puścić go do tego przedszkola of 3 tyg nie ma nic. Zero kaszlu zero kataru noce przespane nic go nie dusi no po prostu bajka.

ja wam powiem dziewczyny że tu w holandii pizga ciągle jak w kieleckim. mój syn to się tak tu zahartował że ho ho (a ciągle chorował jeszcze alergik) ale jak byście zobaczyły jak tu dzieci chodzą ubrane to szok! 2 stopnie na zewnątrz dziewczynka 3 latka z gołą głową ( i jeszcze póżniej na rower i w drogę z matką) ale to nic kiedyś idziemy ja kaptur z futrem na głowę opatulona i do chłopa ku..a ale zimno szybko do domu a matka pod sklepem na tym wypizdowie dziecko w wózku chyba z 4-5 miesięcy łysa goła główka no szok normalnie!
 
ja wam powiem dziewczyny że tu w holandii pizga ciągle jak w kieleckim. mój syn to się tak tu zahartował że ho ho (a ciągle chorował jeszcze alergik) ale jak byście zobaczyły jak tu dzieci chodzą ubrane to szok! 2 stopnie na zewnątrz dziewczynka 3 latka z gołą głową ( i jeszcze póżniej na rower i w drogę z matką) ale to nic kiedyś idziemy ja kaptur z futrem na głowę opatulona i do chłopa ku..a ale zimno szybko do domu a matka pod sklepem na tym wypizdowie dziecko w wózku chyba z 4-5 miesięcy łysa goła główka no szok normalnie!
Łoooo [emoji43][emoji44] niepojęte dla mnie !
 
Nessi najlepiej zamówić je przez neta bo w aptece i tak będziesz musiała je zamówić ale działają. Ja miałam jadlowstret od poczatku schudlam 7 kg a po tych tabletkach mogę nawet kanapke z serem zoltym zjeść. Ale caly czas boje się ze się pogorszy. Ale cóż trzeba przeżyć. Ja ma nieciekawa sytuacje przez paniczny lek przed wymiotami i akurat trafiłam do pani ginekolog ktora cierpi na to samo a ma 8 miesięcznego syna i mdlosci utrzymywaly jej się do 20 tyg ale właśnie ratowala się tymi tabsami i ani razu nie wymiotowala. Ja mam gości babcia z moim 9 letnim bratem przyjechała to troche się opreze bo na codzien sama z dzieciakami. Miłego dnia
 
Nessi najlepiej zamówić je przez neta bo w aptece i tak będziesz musiała je zamówić ale działają. Ja miałam jadlowstret od poczatku schudlam 7 kg a po tych tabletkach mogę nawet kanapke z serem zoltym zjeść. Ale caly czas boje się ze się pogorszy. Ale cóż trzeba przeżyć. Ja ma nieciekawa sytuacje przez paniczny lek przed wymiotami i akurat trafiłam do pani ginekolog ktora cierpi na to samo a ma 8 miesięcznego syna i mdlosci utrzymywaly jej się do 20 tyg ale właśnie ratowala się tymi tabsami i ani razu nie wymiotowala. Ja mam gości babcia z moim 9 letnim bratem przyjechała to troche się opreze bo na codzien sama z dzieciakami. Miłego dnia
Wiesz, ja mam apetyt za 3-troje ...ale mam mdłości i na głody i na przejedzenie (wtedy wymioty dochodzą)....jedyny czas kiedy mnie nie mdli to kiedy coś szamię ...no ale ile można w siebie wpychać a potem rzygać - jak bulimik.
W dozie mają to zamówię, dziękuję :)
 
reklama
Dziewczyny współczuję Wam tych mdłości... nawet nie wiem co to znaczy... kurcze jak każda z Nas inaczej przechodzi ciążę..
Ja mogę wcinac wszystko... I cały czas.. :) mimo że zawsze byłam szczupła... ciekawe jak teraz będzie :)
Maż mi właśnie szykuje świeżo wyciskany sok marchew jabłko pomarańcza :)
Jak by się tylko dało to zabrała bym od Was trochę tych mdłości żebyśmy miały po równo :)
 
Do góry